Panel uživatele

Proti stresu 250ml - Sójová svíčka

Proti stresu 250ml - Sójová svíčka

Hodnocení produktu: 4.33/5 (3x)

Vaše hodnocení:

319 Kč s DPH

PROTI STRESU

Neobvyklá a přitom výborná vonná kompozice pomeranče červeného, levandule lékařské, muškátu omamného, bazalky obyčejné a šalvěje lékařské je přímo stvořená pro účinné odbourání stresu, únavy a nervového napětí. Potlačuje bolesti hlavy a migrénu, menstruační nevolnost, zmírňuje strach, hysterii, depresi a nespavost. Zvyšuje koncentraci a pozornost, evokuje příjemnou náladu a pocit štěstí.

RUČNĚ ODLÉVANÁ PŘÍRODNÍ VONNÁ SVÍČKA

Skleněný obal v sobě ukrývá čistě přírodní vonnou esenci na bázi éterických olejů, zapracovaných do organického sójového vosku. Díky vonné svíčce během chvíle ožije celý interiér. Snadno domov rozvoní, vykouzlí krásnou atmosféru a zpříjemní všední dny. Vonné esence jsou čisté, zdravotně nezávadné přírodní éterické oleje, navržené podle poznatků o pozitivních a blahodárných účincích aromaterapie na tělo a mysl.

UPOZORNĚNÍ

Dbejte aby roztátý vosk neobsahoval nečistoty, např. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodů nenechte svíčku dohořet úplně. Zhasněte ji, když zůstává cca. 10mm-ů vosku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody.

Obsah: 250ml

Dobrý den, sójový vosk, olej rostlinn...

soaphoria.cz, 05.10.2020 06:41:33

Dobrý den, sójový vosk, olej rostlinný, přírodní extrakty z rostlin - silice. :) S láskou, Vaše Soaphoria

Složení

Gabriela Štukheilová, 02.10.2020 21:55:44

Dobrý den, přesně složení svíček najdu prosím kde? Děkuji. Štukheilová

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info