Bez přidané vůně 500ml - Koncentrát na čištění všech povrchů

Bez přidané vůně 500ml - Koncentrát na čištění všech povrchů

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

239 Kč s DPH

KONCENTRÁT NA ČIŠTĚNÍ VŠECH POVRCHŮ – BEZ PŘIDANÉ VŮNĚ

Univerzální koncentrovaný čistící prostředek bez přidané vůně na všechny povrchy na bázi aniontových rostlinných a neiontových cukrových tenzidů. Vysoce účinný prostředek na udržování domácnosti i profesionální využití, který se může ředit vodou. Odstraňuje mastnotu a špínu, vodní kámen i skvrny od močoviny, rzi a plísní z čištěných povrchů s maximální korozní tolerancí vůči všem kovovým doplňkům.

Neobsahuje složky živočišného původu a syntetickou parfemaci. Biologicky odbouratelný přípravek, vhodný pro septiky.

Návod k použití: Prostředek aplikujte v neředěné nebo ředěné formě na znečištěný povrch pomocí mokré houby. Nechte chvíli působit a opláchněte vodou, resp. přetřete čistou mokrou utěrkou.

Návod k ředění: 5-10ml (1 / 2-1PL) na 10L vody.

Oblast použití: Kuchyň, koupelna, WC (dřezy, baterie, sanita, sifony), keramické obklady a povrchy z nerezové oceli, plast, textil a tkaniny, podlahy, dřevo, atd. Před aplikací na mramor a jiné citlivé povrchy proveďte test na malé plošce.

Upozornění: Skladujte na chladném a suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je odstranit předem). Pokud dojde k podráždění nebo požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, resp. volejte toxikologické informační centrum.

Složení: voda,> 15% aniontové tenzidy (deriváty slunečnicového, lněného a řepkového oleje - RSPO certifikované oleje), 5% - 15% neiontové tenzidy (cukerné tenzidy z cukrové třtiny), kyselina citrónová, konzervační látka (potassium sorbate)

Obsah: 500ml

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info