Litsea cubeba 10ml - Silice

Litsea cubeba 10ml - Silice

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

147 Kč s DPH

Litsea cubeba

Gastrointestinální systém - Nervový systém - Kardiovaskulární systém

Esenciální olej se získává parní destilací plodů.

PROFIL VŮNĚ

svěží, citrusová mírně nasládlá, mírně kořeněná

HLAVNÍ SLOŽKY

citral, neral, geranial, d – limonene, o-cymene

AROMATERAPEUTICKÁ ÚČINKY

Esenciální olej má silné antibakteriální vlastnosti. Je vysoce účinný při inhibici a prevenci infekce, dokonce i proti E. Coli. Pomáhá při relaxaci a reguluje nervové stavy. Nastavuje pocit pozitivity a dobré nálady, a to fyzicky i psychicky. Snižuje pocity stresu, úzkosti, smutku, únavy a napětí, zvyšuje celkový pocit pohody a relaxace a zároveň poskytuje úlevu těm, kteří trpí nespavostí. Povznáší, povzbuzuje a zvyšuje koncentraci. Ve staré čínské a indické medicíně se využívá k léčení problémů souvisejících s trávením. Silně kyselé vlastnosti oleje pomáhají stimulovat trávicí systém a zlepšovat jeho fungování. Také se vyznačuje silnými protizánětlivými prvky. Může pomoci zmírnit bolesti kloubů a svalů, dokonce je účinný při regulaci a normalizaci srdeční arytmie.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Kubébový olej překypuje účinnými antioxidanty a na pokožku má silný regenerační účinek. Aktivní látky v něm působí hloubkově, pomáhají při obnově kožních buněk a restrukturalizaci, čímž udržují pleť dlouhodobě mladou, vitální a zářivou. Chrání před škodlivými účinky volných radikálů, posiluje a zabraňuje předčasnému stárnutí. Díky svému složení má vynikající čistící účinek na pleť a póry, zbavuje ji toxinů a nečistot. Zatočí s akné a mastnotou a reguluje její tvorbu, výsledkem čehož je vyhlazená pleť s užšími póry.

UPOZORNĚNÍ

Pouze pro vnější použití. Nedoporučuje se používat v prvních 4 měsících těhotenství.

TIPY

Vhodný jako součást masážních a lázeňských olejů ale také do difuzéru. Dobře se kombinuje s čajovníkovým, levandulovým, růžovým, santalovým, cedrovým, neroli či rozmarýnovým esenciálním olejem.

INCI: Litsea Cubeba Fruit Oil

Země původu: Vietnam

Objem: 10ml

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info