Ekologický prací prášek pro citlivé bytosti 1,8kg - Prací prášek

Ekologický prací prášek pro citlivé bytosti 1,8kg - Prací prášek

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

269 Kč s DPH

EKOLOGICKÝ PRACÍ PRÁŠEK PRO CITLIVÉ BYTOSTI

Univerzální prací prášek vhodný na praní bílého a stálobarevného prádla. Napomáhá k obnově pružnosti a ohebnosti tkanin. Je určen pro praní v pračce a ruční praní do 40 °C. Výrobek obsahuje minerální a rostlinné složky, které se rychle rozkládají při minimálním zatížení životního prostředí, použité složky jsou vhodné pro citlivou pokožku, mají nejvyšší biologickou rozložitelnost a nízkou úroveň toxicity pro vodní život.

Neobsahuje složky živočišného původu a syntetickou parfemaci. Vhodný pro septiky.

APLIKACE

Řiďte se návodem k použití na obalu produktu a postupujte podle pokynů uvedených na oděvu. Při praní v pračce přidejte do dávkovače množství pracího prostředku uvedeného na obalu výrobku. Při ručním praní přidejte jednu až dvě polévkové lžíce pracího prostředku do vodní lázně vhodné teploty (max 40 °C), v závislosti na stupni znečištění a objemu vody. Nechte rozpustit a perte běžným způsobem a důkladně vymáchejte.

Používejte pouze na bílé a stálobarevné tkaniny, nepoužívejte k čištění a ošetření jemného prádla, vlny a hedvábí. Před použitím vyzkoušejte na malé části tkaniny. Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí.

Upozornění: Skladujte na chladném a suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je odstranit předem). Pokud dojde k podráždění nebo požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Složení:> 30% prášek z mýdlových ořechů (bez obsahu palmového oleje), 15 - 30% zeolit,> 5% uhličitan sodný,> 5% metasilikát sodný, 1-5% aniontové tenzidy (deriváty slunečnicového, lněného a kokosového oleje - RSPO certifikované oleje a tuky)

Obsah: 1,8kg

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info