Panel uživatele

SEDM LET - SEDM KROKŮ

 

Při příležitosti oslav sedmi narozenin Soaphorie jsme se rozhodli sdílet s vámi 7 kroků, které podnikáme pro to, aby byl Váš soaphoristický zážitek co nejlepší.

Transparentnost

Věříme, že otevřená komunikace je tou správnou cestou. I proto jsme se pustili do výměny popisů našich produktů, v rámci které Vám přineseme úplně všechny informace o konkrétním výrobku a ještě něco navíc;) Zajímají Vás tipy a triky, jak si svůj oblíbený produkt vychutnat ještě lépe? Vše se dozvíte přímo na webu;)

Redizajn

Nový hravý a pestrobarevný design výrobků Soaphoria jste už určitě postřehli :) Velmi nás těší Vaše zprávy a pochvaly na tyto změny a jsme vděční, že naše nezvyklé výrobky mohou krášlit poličky ve Vašich koupelnách. Kromě toho, že Vás soaphoristické výrobky těší a rozmazlují, šetří také naši planetu - ačkoli jsou etikety pestřejší a výraznější, nadále jsou papírové a potlačené ekologicky odbouratelným barvivem.

Obalová politika

Všimli jste si změnu barevného odstínu Vašeho oblíbeného sprchového gelu? Ne, nezměnily jsme jeho složení, pouze jsme ho zabalili do Rpety obalu, který představuje recyklovaný PET materiál. Recyklovaný obal je na pohled o něco tmavší, což způsobuje zdánlivou změnu vzezření výrobku jako takového. Přestože se jedná jen o drobný rozdíl v barevném odstínu, pro naši planetu tato změna něco znamená :)

Recyklační program

Věděli jste, že recyklační program jsme zavedli jako první ze slovenských značek přírodní kosmetiky? Dnes už je vratných 98% našich obalů a neúnavně pracujeme na tom, abychom se přiblížili k 100% návratnosti. Tím, že prázdný obal od výrobků Soaphoria vrátíte, získáte nejen slevu z dalšího nákupu, ale zároveň tak dáte použitým materiálům druhou šanci;)

Počítáme uhlíkovou stopu

Samozřejmě, ne přímo my, v Soaphorii, ale speciální tým odborníků se pustil do výpočtu uhlíkové stopy naší společnosti. Zjistíme tak, jaký je reálný dopad naší činnosti na planetu, jaké faktory ho nejvíce ovlivňují a možná také získáme další inspiraci pro nové eko vylepšení :)

Poznej příběh svého suflé

Zajímá Vás, kdo reálně vyrobil Váš oblíbený soaphoristický výrobek? Nebo byste chtěli znát podrobnosti o vzniku jeho surovin? Prozradíme Vám úplně všechno;) Naše tělové suflé totiž nejnovější zdobí už i QR kódy, které Vám po načtení poodhalí všechny zákulisní informace o tomto unikátním výrobku. Nevěříte? Přesvědčte se sami;)

Děkujeme, že spolu s námi budujete Soaphoriu

Možná to ani netušíte, avšak právě Vy, naši zákazníci, jste naší největší inspirací. Stihli jste postřehnout produktové novinky ve vůni Smyslnost? Nebo jste si oblíbili pleťovou masku Moringa? I tyto výrobky byly vytvořeny vysloveně na základě Vašich přání! Vaše zpětná vazba je pro nás nenahraditelná a nesmírně si ji vážíme. Věříme, že Vám nejen tyto novinky, ale i připravené narozeninové překvapení udělají radost.

Těšíme se na společné narozeninové oslavy plné radosti a lákavých dárků a do dalších let si přejeme zejména pevné zdraví, pracovité ručičky a nekonečnou inspiraci a chuť zlepšovat se :) Spolu budujeme Soaphoriu! :)

 

 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info