Overall rating
5
13 Reviews
Satisfaction
(5)
Dana
Vyzkoušeno na namáhaném cyklistickém zadku bratra, jizvy všech v rodicích, na vysušenou až popraskanou kůži na chodidlech, případně na rty/ruce na noc pro větší vyživení a lepší usínání, jelikož je to levandule... PERFEKTNÍ!
Rita
Nejlepší pomocník na opruzeniny! Maminky, u nás tento výrobek obstál na plné čáře. :)
Dominika
Mám problematickou pleť se sklony k mazání a akné na čele a nose a zároveň citlivou a suchou na tvářích a bradě, takže péče o ni byla vždy komplikovaná. Odkdy používám balzám se mi pěkně sjednocuje - čelo není tak promaštěné a líce vysušené. Pokožka je hebká, působí mnohem zdravěji a krásněji. Používám ho také na ruce a mám mnohem jemnější pokožku, pevnější a pružnější nehty a záděry se mi už prakticky nedělají. Velmi snadno se nanáší, krásně voní a dlouho vydrží :)
Jana
Synovi pomohl balzám na ekzém! krásně voní...
Lubinka
vůně levandule pro mě tedy není, ale řekla jsem si, že to s ním zkusím. A dobře jsem udělala. Ruce a zejména paty – pokožku mám po letech zase jako miminko :-).
Marianna
Tento balzám je skutečně na cokoliv. Já ho používám i jako balzám na rty a je dobrým pomocníkem v boji s herpesem u mé 4 leté dcery v kombinaci s tea tree olejíčkem. Často používáme k promaštění suchých míst na kůži. Kdo má rád vůni levandule, toho určitě potěší tento balzám, neboť vůně je opravdu výrazná.
Vikulqa
Tento balzám velmi pomohl manželovi na zničené ruce z práce, je to jednička :)
Romana
Tento balzám by se měl přejmenovat na zázrak! Léčí, vyživuje a uklidňuje. Dá se použít i pro masáže. Je skvělý na suchou kůži, na cesty se mnou jde pořád. Umím se s ním odlíčit, nakrémovat, a zahojí rány a štípance.!
Zuzana
Miluji tento balzám, asi ho budu kupovat do nekonečna. Používám večer na pleť místo oleje (balzám má super konzistenci). vůně je nádherná, uvolňující, manželovi na mně voní také :) s velkou spokojeností používám i na bolavé bříško před menstruací nebo synovi na líčko při prořezávání zoubků.
Vanesa
Tento balzám je opravdu úžasný, výhodná cena, mám pocit, že balení je nekonečné a krásně voní :) Používám ho pravidelně po depilaci a holení, na suchá místa a úplně mi vyléčil ekzém na zápěstí... Doporučuji :)
Dena
Balzám krásně voní, pomáhá skoro na všechno :) a je v praktické skleničce. Určitě doporučuji.
Lucia
Voňavý a hydratující, pro mě jeden z TOP
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in