Overall rating
5
6 Reviews
Satisfaction
(5)
Lenka
Martina
Dlouho jsem hledala vhodný přírodní kondicionér na mé vlasy mastné u kořínků a suché na koncích. Kondicionér na suché vlasy od Soaphorie je úžasný. Vlasy mi vyživí a nezatíží a krásně voní. Koupi rozhodně nelituji :-).
Lucie
Top kondicionér, opravdu vlasy nezatěžuje, pocitově lehká hlava, né ty "těžké vlasy" , vlasy jsou jemné lesklé bez zacuchaní, jdou lehounce učesat a vůně je nádherná. Takhle dobrý přírodní kondicionér jsem ještě neměla.
Luca
Z mého pohledu splňuje účel, pro který ho mám :)
Mirramel
Nepamatuji se, jestli jsem někdy měla lepší kondicionér, než tenhle. Mám mastící se vlasy u kořínků, ale velmi suché a lámavé konečky. Díky tomuto kondicionéru mám vyživené vlasy s mnohem nižším sklonem k mazání. Mohl by se vyrábět ve větších baleních, nebo někde čepovat? :P
Júlia
Kosmetiku soaphoria absolutně zbožňuji, ale ani nevím proč jsem tento kondicionér vyzkoušela až teď. Rozčesávání mi po něm jde lehounce, což byl můj věčný problém, a po suchých vlasech není už po prvním použití ani stopy. A ta vůně, znám ji už z tuhého šamponu, ten mi ale nesedl, ale tento kondicionér je skvělý a mně krásně voní. Už ho za jiný ani nevýměním.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in