Overall rating
5
14 Reviews
Satisfaction
(5)
Silvia
Dlouho jsem se odhodlávala tuhý šampon vyzkoušet. Bála jsem se, že aplikace bude nepohodlná oproti tekutým šamponům. Opak je pravdou. Plus ta aromaterapie!
Monika
Objednala jsem si ho na vyzkoušení, protože nikdy předtím jsem ho neměla. Nanášení na vlasy je jiné, poněkud možná o málo zdlouhavější než klasickým tekutým šamponem, ale vytvoří se slušná pěna a velmi snadno se i vymývá z vlasů. Vlasy jsou umyty stejně dobře jako i tekutým šamponem, není třeba se bát. Za sebe můžu říct, že jsem s tuhým šamponem spokojená. :-)
Dominika
používám ho už více než měsíc a jsem velmi spokojená. Pění výborně, vlasům dodává opravdu krásný lesk a jemnost, vypadají zdravěji. Vynikající šampon.
Veronika
Objednala jsem si tenhle tuhý šampon, protože mě zaujal. Nikdy předtím jsem takový typ nezkoušela. Měla jsem trochu obavy, jestli nebude nadměrně vysušovat vlasy a budu se umět rozčesat. Ale právě naopak. Vlasy jsou po umytí hebké a odkdy ho mám jsem ještě ani jednou nemusela použít kondicionér. Určitě si ho koupím znovu.
Em
Byla jsem trašně skeptická, trvalo mi asi dvě umytí, než jsem se s ním skamarádila, ale po žádném jiném už v životě nesáhnu! Mám polodlouhé vlnité vlasy se sklonem k uzlení a jelikož jsem je několik let ničila odbarvováním na blond, jsou i dost zničené. Jen šampon mi však nestačí, jelikož se mi hůře rozčesávají vlasy a tak před umytím alespoň na 30 min nanáším kokosový olej mléčné potěšení a teprve potom si umyji vlasy. Olej působí jako kondicionér a šampon vlásky krásně vyčistí.
Luca
Už je to nějaký růček, co jsem vyhodila tekuté šampony a podlehla kouzlu těchto tuhých mýdélek :) Ale vždy s obavou zkouším nový, neboť moje vlasy jsou tuším nejcitlivější a ledajaké urban lokal bio mýdlo se jim naprosto nelíbí. Po dlouholetém používání jedné ověřené značky jsem však chtěla zkusit jiné, a musím říct, že z toho jsem nadšená. Že napění a vlasy vyčistí je samozřejmost, k tomu přidá objem, vlasy po něm nemám na pocit tak vysušené, a prakticky se nemastí ani tři-čtyři dny po umytí. A absolutní špička je jeho vůně - připomíná mi něco miminkovské pudrové z dětství :) Za mě super po každé stránce.
Katarína
Výborný šampon, skvěle umyje, krásně voní. Používám ho už skoro půl roku a určitě ho nebudu měnit :)
Stanislava
Toto byl první tuhý šampon, jaký jsem kdy v životě zkusila. A jsem ráda, že právě tento od Soaphorie. Šamponek je výborný, jemný, nedráždí ani citlivou pokožku a nejsou z něj lupy. Pokožku i vlasy krásně vyčistí a nádherně je provoní. Za mě velká spokojenost!
Saskia
Poprvé jsem se odhodlala vyzkoušet tuhý šampon. Mám dlouhé vlasy a obávala jsem se jestli manipulace se šamponem a mytí nebude zdlouhavé. Naopak stačí šamponům jemně přejít po vlasech a vytvoří se bohatá pěna. Vůně se mně osobně líbí, je pronikavější. Po umytí a vyschnutí zůstaly vlasy krásně lesklé, voňavé a jemné. Fantastický produkt!:)
Mariana
Tak tento šampon je pro mě stvořený :) Měla jsem i BalancoShamp na mastné vlasy, který je také výborný, ale mně trošku více vysušoval pokožku a druhý den mě trošku svědila hlava. Mám sklony ik lupům a svědění pokožky, Ten šampon Balance je vhodný opravdu jen na mastné vlasy, s tím si hravě poradí. Takže jsem zvolila tenhle na normální vlasy a musím říct že tohle je TOP šampon. Hlava nesvědí, vlasy úžasně voní, lupů je také méně a hlavně se mi po umytí netvoří strupky na pokožce hlavy... doporučuji všemi deseti :)
Veronika
Vyzkoušela jsem už několik tuhých šamponů ale tenhle je ne TOP, dokonalý, úžasný, neskutečný
Zuzka
Nejlepší tuhý šampon, jaký jsem kdy zkusila. Nedráždí mou velmi citlivou pokožku, nevysušuje a nedělá lupy. Vlasy jsou po něm zdravé, lesklé a nepotřebuji ani žádný kondicionér. Vyzkoušela jsem také tekutou verzi ShinyShampu, ale upřednostňuji tento tuhý šampon, protože mi po něm vlasy vydrží nemastné výrazně déle.
Katarína
Tento šampon je prostě skvělý. Už si objednávám třetí. Mám dost mastné vlasy, když jsem používala běžné šampony, tak už třetí den od umytí jsem je měla mastné, ale s tímto šamponem mi vydrží io dva dny déle. Zkusila jsem i ten na mastné vlasy, ale účinek byl stejný a tenhle na normální vlasy se mi líbí víc. Vlasy mám se sklonem ke krepování, ale po tomto šamponu je mám pěkně uhlazené, vyživené, opravdu ho můžu jen doporučovat.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in