Overall rating
5
17 Reviews
Satisfaction
(5)
Mončiči
Už první použití mě přesvědčilo, že tento deo je 1. Po celém letním dni v práci jsem naprosto necítila pach potu. Nebyl to nějak fyzicky náročný den, při běžném deodorantu bych už musela znovu aplikovat i při malé fyzické aktivitě, protože vyprchá a jen překryje silnou vůní, ale nijak pokožku neošetřuje. Tento jsem aplikovala jen jednou a krásně voněl i ke konci dne a ochránil před potem. Myslím, že jsem skoncovala s komerčními deodoranty.
Petra
Příjemná vůně snadné nanášení.
Petra
Koupila jsem si už druhý:) Pach v podpaží naprosto necítit celý den!
Zuzana
Tyto deodaranty jsou skvělé nejlépe co jsem měla.. krásně voní a po holení je hned aplikuji a vůbec nedráždí pokožku ... ještě mám dva v zásobě a určitě budu nadále kupovat
Pavlina
Nádherná vůně. Jemný na roztírání. Nezanechává bílé fleky na oblečení. Má krásnou příjemnou vůni, určitě vřele doporučuji tento produkt.
Paula
Miluji tento výrobek.
Elena
Tak tohle jsem nečekala...nejúžasnější deo jaký jsem kdy měla. Nádherná vůně, skvělá krémova nelepivá konzistence, jednoduché nanášení, jsem maximálně spokojená a už i jsem objednala další zásoby:-)
Elena
Toto je první přírodní deodorant, který mám a jiný už ani nechci... lehounce se nanáší a nádherně voní. Potám se přirozeně, ale voním celý den. Koupila jsem ho i mé dospívající dceři, protože ji chci vyvarovat škodlivých deo a antiperspirantů. Děkuji Soaphoria:-)
Zuzana
Deodoranty jsou výborné a ještě krásně voní.
Katka
Výborný deodorant, který splňuje všechna očekávání. Používáme ho už celá rodina, tato vůně je opravdu jedinečná. Zdravé složení nejen pro přírodu, ale i naše těla a zároveň opravdu účinně aktivní složky. Balení vydrží opravdu dlouho. Používáme vše ve vůni nevinnost, tato vůně nás provází po celý den.
Kristína
Jednoznačně pro mě zatím nejlepší přírodní deodorant. A vlastně ani už nehodlám měnit. Lehounko se roztírá a nádherně voní. Mně stačí dát jen ráno a vydrží mi celý den.
Julia
Nejlepší organic deo jaký jsem kdy vyzkoušela. Balení velmi dlouho vydrží, protože jsem zjistila, že stačí opravdu malé množství aby fungoval co nejlépe. Nezanechává skvrny na oblečení, nádherná vůně
Adriana
Objednala jsem si ho teprve před pár dny, ale jsem s ním velmi spokojená. Má svěží vůni a překrývá pocení. Určitě zkusím i jiný výrobek tohoto druhu
Adriana
Vynikající deodorant, má pěknou vůni. Spokojenost. Děkuji :)))
Táňa
Od přírodního deodorantu jsem čekala méně. Hlavně, že ho budu muset vícekrát za den aplikovat. Ale stal se opak. Stačí mi nanést jen ráno a to zvládl i vedra venku. A tu nádhernou květinovou vůni cítím do večera. Nedráždí mi pokožku jako chemické deodoranty. Jsem velmi spokojena.
Martina
Přírodní deodorant, který splňuje to, k čemu je určen. Jemná květinová vůně, kterou cítit poměrně dlouho. Krémová, lehce vtíratelná konzistence. Baleno v praktické nádobě. Obsah balení podle mého názoru vydrží poměrně dlouho. Potěšil. :-)
Alena
Je úžasný krásně voní už i mé rodině jsem ho objednala
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in