Overall rating
5
10 Reviews
Satisfaction
(5)
Zuzka
Nejlepší maska a čistič, jaké kdy zažila moje smíšená pleť. Účinek byl vidět okamžitě po prvním použití. Zanícené akné se krásně vyléčilo a další se už neobjevuje. Pleť je krásná, prokrvená a svěží. Vřele doporučuji :)
Michala
krásně hřeje na tváři a pěkně čistí ^^
Kristina
Fakt super maska, mám smíšenou až aknózní pleť a jedině tato maska zdá se funguje:) doporučuji.
Mirka
Přestože mám spíše směšnou, mastnou pleť a místy problematické partie na pleti jsem vyzkoušela tuto masku (i když podle toho bych měla mít Chillophorii) a nelituji. Je super, voní super, dělá skvělou práci, pokožka je top. Mě dokonce mírně zahřála na chviličku, ale nebojte se, nebyla to žádná alergická reakce. Nikdy mi sice na tváři nezaschla, ale přesto udělala dobrou práci :)
Nika
Rozhodně nejlepší maska, jakou jsem kdy měla. Čistí a hojí i zlobivé akné. Používám ji opravdu poctivě a pravidelně už několik měsíců. Balení stále není prázdné a pleť mám o 100% lepší.
Veve
Maska příjemně hřeje, krásně voní, pleť je po ní hydratovaná a vyživená.
Alice
Výborná maska.
Denisa
Krásná bylinková vůně, hustá, po nanesení na pleť příjemně hřeje... pleť je hydratovaná, jemná, zbavená nadbytečného mazu, zmatněná :)
Sima
Perfektní maska, miluji ji od prvního použití. Krásně voní, mírně zahřívá při nanášení a stahuje póry. Jsem velmi spokojená, pravidelně ji používám a doporučuji :)
Dana
Výborný čistič, pěkně voní a skvěle čistí. Měla jsem dost akné, zkoušela jsem různé přípravky a herbaphoria mě toho zbavila. Momentálně mám chillophorii, která je také výborná, ale vrátím se k herbaphorii neboť mi více vyhovuje.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in