Overall rating
5
8 Reviews
Satisfaction
(5)
Katarina
Pro mě konečně funkční přírodní deodorant! Mám velmi citlivou pokožku a používáním všeho možného v životě se mi začal dělat po každém deodorantu ekzém. Až tak, že jsem nemohla používat žádný komerční ani přírodní deodorant. Tento deodorant je úžasný, má velmi příjemnou intenzivní vůni, která nevyprchá a kůži vůbec nedráždí. Kombinuji ho spolu s krystalem.
Zuzana
Deodoranty Soaphoria jsou snad jediné přírodní deodoranty, které skutečně fungují.
Marianna
Dříve jsem používala jen běžné komerční deodoranty, takže jsem mile překvapená jak snadný byl přechod na tento přírodní. Zvykla jsem si na něj téměř okamžitě. Má jemnou, příjemnou vůni, po nanesení se vůbec nelepí, vydrží celý den a pokožka zůstává hebká.
Anka
Miluji tuto krásnou a jemnou vůni. Deodorant uvolňuje vůni během celého dne. Je účinný, balení vydrží neskutečně dlouho.
Sandra
Výborný deodorant. Příjemná konzistence, praktické balení a snadné nanášení. Málinko stačí na vlhkou pokožku a krásně se vstřebá dlouho voní a nezanechá skvrny na šatech.
Valentína
Nádherná vůně deodorantu mě dostala. Už mám druhé balení a neumím si ho vynachválit. Jednoduchá a rychlá aplikace, super balení i do kabelky nebo na cesty. Nenechává skvrny na oblečení a je účinný po celý den.
Jarka
Moje první zkušenost s přírodním deodorantem, a jsem nadmíru spokojena. Dostala jsem tento malý zázrak jako dárek k Vánocům. Je fantastický, ta vůně je příjemná čistá a květinová ženská, vydrží se uvolňovat během celého i náročnějšího dne. Nezanechává stopy na oblečení a mám pocit, že se snad nikdy nemine
Nikola
určitě doporučuji
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in