Overall rating
5
11 Reviews
Satisfaction
(5)
Princezna
Přes zimu mě už dva roky po sobě trápil nepříjemný ekzém. První zimu jsem objevila toto mýdélko a začala jsem používat místo sprchového šamponu a můžu říct, že mi to ekzém krásně zmírnilo. Druhou zimu se ekzém vyskytl ale už v mnohem mírnější formě, přičemž mi opět pomohlo toto mydléko no a tuto zimu jsem už zcela bez ekzému. Pro mě fantastický produkt.
Lucia
Zatím nejlepší produkt, jaký jsem kdy použila pro atopický ekzém. Začala jsem mýdlo používat denně v době, kdy jsem měla výrazné svědivé červené fleky, na které už nic nezabíralo. Pokožka se nádherně uklidnila, fleky ztrácejí barvu a některé začínají úplně mizet. V kombinaci se 100% konopným olejem, který po osprchování na kritická místa používám (namísto jakéhokoli tělového mléka) je to určitě top produkt!
Ivana
Syn nemá ekzém, ale má tzv. ekzém. husí kůži, od kdy používáme toto mýdlo tak se mu kůže výrazně vyhladila, nezapaluje se a je konečně jemná jako dětská kůže má být. Za nás velká spokojenost! :)
Katarina
Dala jsem mýdlo jako dar mé mámě s atopickým ekzémem, měla suchou loupající se kůži az do krve na rukou i nohou. Po použití mýdla se její stav mnohem zlepšil. Pokožku má jemnější a hydratovanější.
Zdenka
Mýdlo je výborné. Nejprve jsem si četla recenze, které mě přesvědčily, pak jsem se vsadila v obchodě, kde mi ho nabídla i prodavačka a já už jsem neváhala. Za málo peněz hodně muziky. Mnoho produktů na atopický ekzém je opravdu s vysokohorskou přirážkou a vůbec nepomáhají. Toto mýdélko má výborně zvolené ingredience. Používání je opravdu příjemné. Neštípe, nedráždí, naopak zklidňuje a zjemňuje pokožku. Ložiska ekzému se pomalu ztrácejí až mizí. Doporučuji :)
Katarina
Dala jsem mýdlo jako dar mé mámě s atopickým ekzémem, měla suchou loupající se kůži az do krve na rukou i nohou. Po použití mýdla se její stav mnohem zlepšil. Pokožku má jemnější a hydratovanější.
Andrea
Skvělé mýdlo na problematický kůži. Mám dvě dcery jedna má akné a druhá ekzémy. Oběma velmi pomohlo zmírnit projevy, pokožku mají obě mnohem krásnější a čistší. Ekzém nesvědí a netvoří se nová ložiska.
Zuz
Mýdlo jsem si koupila na atopický ekzém. Zatím ho používám týden. Po použití mám jemnější pokožku a není tak suchá. Vytvořená ložiska ekzému se začínají ztrácet a zatím se nevytváří nová. doporučuji
Vierka
Nechala jsem si poradit a udělala jsem výborně. Když jsem zmínila dermatitidu, paní mi hned nabídla toto mýdlo a jiné už na pleť používat nebudu.. super.. nezvyknu psát komenty k produktům ale tady je to na místě :) TOP
Martina
Netrpím ekzémem ani jiným kožním onemocněním kromě akné, mýdlo jsem si zakoupila ze zvědavosti. Voní neutrálně na první dotek cítit obsah kvalitních olejů a másel. Po pár dnech používání je moje pleť jemná a cítí se dobře. Doporučuji.
Janka
Manželovi mýdlo částečně pomohlo na atopický ekzém ve vlasech. Mívá tam červené fleky, které svědí a loupou se. Po použití mýdla se stav zlepšil, lupů je asi o polovinu méně. Zatím používané 2 týdny. Výsledek sice mohl být i lepší, ale vzhledem k tomu, že mu na ekzém dosud nic nepomohlo, ani přípravky z lékárny na předpis, speciální šampony, tak to beru jako velký úspěch.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in