Overall rating
5
12 Reviews
Satisfaction
(5)
Vlaďka
Skvělý, blokuje pot, pach celý den. Spokojenost. Uvidím, jak obstojí v létě :)
Michala
Konečně něco, co je přírodní a zároveň funguje. Můžu se na něj spolehnout iv náročných situacích a přitom jsem zatím ani jednou nepotřebovala další aplikaci během dne, vydrží mi celých 24 hodin. Je super, že nezanechává skvrny na oblečení a zároveň je bez vůně, takže se nebije s parfémem.
VLAĎKA
Nedráždí, drží celý den, v případě vypjatých a horkých dnů stačí aplikovat 2x do dne. Úplná spokojenost.
Lucia
Robota, domácí úklid, večer jóga a paždí nic :)))) Všechny produkty jsou opravdu super
Miroslava
Upřímně brzy jsem odpadla z toho jak to funguje, moc jsem nevěřila. Vyzkoušela jsem toho moc a vždy to bylo jen o překrytí pachu extra voňavým deodorantem. Když mi tento deo přišel otevřela jsem a ovoňala žádná vůně, říkám si tak tohle mě nezachrání. Ráno jsem použila a stále mám úplně suché tričko :-) Žádné mapy, žádný zápach. Strašně děkuji za tento produkt a vlastně za všechny :-)
Andrea
Minerální deodorant je pro mě hotový zázrak, funguje na 100% nic lepšího jsem ještě neměla, opravdu doporučuji všem hlavně co mají potíže s pocením či zápachem. Nezanechává žádné stopy na oblečení, zamezuje pocení a vůbec se nemína vydrží veeely dlouho, Mohu jen doporučovat !!!
Andrea
tohle je nejlepší minerální deodorant jaký jsem kdy měla, skutečně doporučuji, hlavně pro lidi, kteří trpí nadměrným pocením, či zápachem.. konečně něco, co skutečně funguje, nezanechává žádné stopy na oblečení a vydrží 24 hodin, míjí se velmi málo, čili vydrží minimálně 12 měsíců..mohu jen doporučit !!!
Alena
Mirka
Omezuje pocení, v létě si ho dávám dvakrát do dne a necítit žádný zápach. Používám ho asi tři měsíce a vůbec se nezmenšuje :) děkuji za tento výrobek
Mika
Super. své vlastní už používají i moji synové. Použít lze i na chodila.
Iveta
Opravdu funguje a to i během sportování a také v létě. A nejlepší je, že nezanechává stopy na oblečení.
Kristína
Deodorant používám už asi půl roku a jsem s ním maximálně spokojená. I při každodenním použití se téměř vůbec utrácí a jeho účinky jsou na výbornou. Výrazným způsobem redukuje zápach a pocení je na snesitelné úrovni. Určitě se nechystám vrátit ke klasickým deodorantům. Vřele doporučuji.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in