Overall rating
5
12 Reviews
Satisfaction
(5)
Barbora
Krém je skvělý. Používám ho pod make-up, čeho jsem se bála, protože mám velmi suchou pleť a stále se mi dělaly šupinky... ale pokud si jednou týdně napařím tvář s napařovací tabletou Vitatab, udělám si peeling, tu Boom! masku, každý den použiji tento skvělý krém, tak mám úžasnou, rozjasněnou a hydratovanou pleť. Někdy si už nedávám ani rozjasňovač, pleť je krásná a zdravě září i bez něj :-) Děkuji Soaphoria, za konečně skvělý pocit z krásné pleti
Natália
Je super. Jsem velmi spokojená, přestože mám smíšenou pleť, zvolila jsem si tento krém. Moje pleť vůbec není po něm mastná, je naprosto krásně hydratovaná, vláčná, a jako bonus... Krásně voní. Je hustší konzistence, ale velmi dobře se roztírá.
Táňa
Jednoznačně ten nejlepší pleťový krém, jaký jsem kdy vyzkoušela. Vitamin C dělá mé pleti neskutečně dobře a to platí také v tomto případě. Rozjasňuje a příjemně hydratuje. Celá kolekce pro normální a citlivou pleť je úžasná
Miška
Trošku jsem váhala s koupí, ale důkladně jsem si prostudovala složení a zjistila jsem, že nemám nad čím přemýšlet. Krém nezklamal, nedráždí, má krásnou svěží lehkou vůni, příjemnou konzistenci a dobře se vstřebává. Na pleti nezanechává nepříjemná těžký film.
Kika
Vystřídala jsem snad milion krémů a konečně jsem našla jeden při kterém zůstanu už asi navěky :D Na pleti je neuvěřitelně lehký a příjemný. Vůně je jemná a nevtíravá. Nedráždí, nevysušuje, příjemně hydratuje a rozjasňuje.
Lenka
WOW WOW WOW!!!! Toto je jeden úžasný pleťový krém. Nelituji jediného centu. Jedna pumpička, nanesu na pleť a hotovo. Pleť mám hydratovanou během celého dne, odkdy mám tento pleťový krém, nenosím už ani make up neboť moje pleť vypadá a cítí se mnohem lépe. Navíc vůně je příjemná osvěžující. Radost nanášet ráno po probuzení.
Lucka
Skutečně skvělý produkt.
Nina
Skvělý, úžasný. Po celé použité nádobce krému je moje pleť jednotnější a celkově zdravější a hebčí.
Lenka
Tento královský krém na normální/citlivou pleť je fajnový. Lehce se roztírá, pleť se super napije a zůstává klidná, perfiš se dávkuje pumpičkou a osvěžující ovocně voní. Pleť je spokojená a já tedy také.
Kristina
Skutečně ten naprosto nejlepší krém, jaký jsem dosud měla. Prosím, nikdy ho nepřestaňte vyrábět :)
soaphoria
Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, velmi si jí vážíme :)
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in