Overall rating
5
8 Reviews
Satisfaction
(5)
Ingrid
úžasně čistí a vyživuje pleť, už asi dva týdny jej používám k odlíčení ale i ráno k čištění pleti a musím říct, že se mi pleť mnohem zlepšila i za ten krátký čas co ho mám! :)
Eleonora
Perfektní způsob jak vyčistit zralou a suchou pleť. Mlíčko má příjemnou lehkou krémovou konzistenci. Doslova klouže po pleti a bere s sebou i všechny celodenní nečistoty. Miluji jeho květinovou vůni
Hornakova
Čistí skvěle, nevysušuje, zanechává příjemný pocit.
Lubica
Moje první čistící mléko. Doposud jsem používala spíše čistící gely ale vzhledem k vyššímu věku a méně pružnou pleť jsem se rozhodla sáhnout po čistícím mléce. Udělala jsem výbroně a škoda, že jsem tak neučinila dříve. Po použití mám pleť hebkou a jemnou, není vysušená.
...
Krásná vůně! Používám ráno i večer a už cestou z práce se těším na čištění pleti a následně na pleťový krém ze stejné kolekce. Od kdy tyto produkty používám, pleť mám jemnější a hydratovanější.
Mamina
Chválím, mléko se snadno používá a čistí efektivně a spolehlivě.
Daša
Po vyčištění pleti tímto mlékem nemám pocit pnutí pleti, což je při mé suché pleti časté. Nemám dokonce ani potřebu nanášet krém. Vyživí a uklidňuje.
Stanislava
Toto čistící mléko mě velmi potěšilo, protože s mou citlivou pletí se velmi dobře snáší. Neštípe mě na pleti a nemám pocit pnutí ani po umytí. Navíc, do pleti se rychle vpíjí a zanechává ji vláčnou a hydratovanou.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in