Overall rating
5
9 Reviews
Satisfaction
(5)
Radka
Nenapadlo by mě, že taková drobnost jako mořská řasa ve složení může tak odlišovat tento gelek od ostatních aloe vera gelů, které jsem doposud měla. Velice ráda ho používám na obličej pod krém či olej, do vlasů proti lupům, na jizvy či popálená místa. Zatočí se všemi kožními defekty. Jemně chladí a je opravdu velmi účinný a všstrannný.
Katka
krásně chladí podrážděná místa na kůži. Výborný na ekzém, štípance a rány. Hojí zklidňuje a hydratuje
Mária
Praktický pomocník. Jeden mám v koupelně a jeden v kabelce. Pomáhá zahojit ranky či štípance, zchladí popálenou pokožku, zklidní ekzémy... Lék na všechno! Opravdu výborný
Silvia
u nás doma už tento gelek používáme velmi dlouho a musím říci že skutečně na všechno, jakýkoli problém se nám na pokožce objeví, se vším si hravě poradí :)
erika
Skvělý produkt, během jedné noci se moje pleť krásně uklidnila (atopický ekzém) a po třech použitích se ztratila téměř všechna zanícená místa, mohu jen doporučit. Vaše kosmetika mě zachránila už nesčetněkrát :-)
Veronika
Nejlepší hojivý krém na cesty. Využila jsem všude kde jsem cestovala. Pomohlo splálené pokožce po celém dni na slunci, suché pleti nebo suchým vláskem. Užasná věc, kterou je třeba mít vždy s sebou.
Alena
Gel je úžasný já mám velmi citlivou pleť všechny krémy mě táhnou na obličeji i oleje tak používám před nanesením oleje a super...a má nelepivou konzistenci co je super
Bianka
Velice příjemný produkt, na kůži příjemně chladí. Na kůži nezanechává žádný lepivý pocit. Jsem spokojená
peter
50ml balení krému kterého stačí opravdu málo. Super se roztírá a líbí se mi jeho konzistence, je obtížné navrhnout krém nebo gel který se sám rozetře rovnoměrně bez usílí uživatele. Tento gel takový je. Krásně hydratuje a příjemně chladý. Po holení u mě neodmyslitelná věc tento gel a královské sérum po holení je to nalepší i na tu nejcitlivější pleť.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in