Overall rating
5
8 Reviews
Satisfaction
(5)
Sisa
Tento olejíček mám teprve krátce, ale hned jsme si padli do oka. Nejprve se zdá velmi mastný, ale do pleti se vstřebá docela rychle. Mám velmi suchou pleť, a tento olejíček vylepšil způsob, jak vypadá na pleti každý z make upů, který mám doma. Používám ho sám o sobě, nebo pod make up, nebo jej s make upem i smíchám a následně aplikuji na pleť. Osvědčil se na všechny způsoby. Dokonce i jako vlasový olej, krásně rozjasní jak kůži tak vlasy. Naozan bomba!
Kristína
Výborný pleťový olej. Oceňuji pumpičku, miluji ty rozjasňující částečky, které s pletí dělají divy. Úžasné složení, díky kterému nejen pleť dobře vypadá, ale je o ni také postaráno z hlediska výživy, ochrany a hydratace.
Táňa
Doporučila mi ho slečna v prodejně, nejprve jsem váhala ale nechala jsem se ukecat a udělala jsem dobře. Po aplikování pleť vypadá zdravě a jednotně. Výborně!!!
Slávka
Je to lehký makeup, rozzáří a působí přirozeně na pleti sjednotí barvu na tváři, kryje jen mírně. Nejlepší z čistě přírodních make-upů. V lahvičce zůstává nevyužitý krém jen trochu na spodku.
Lila
Sice je to podkladový fluid pod tónovací balzám, ale já ho velmi ráda používám i samostatně. Dodá pleti tak nádherný zdravý vzhled. Rozjasňuje a dokonce mám po jeho použití i pružnější a hladší pleť.
Vika
Jsem na tomto fluidu doslova závislá. Bez něj ani nejdu z domu. Chtěla jsem už dávno přestat používat make up, ale pořád jsem vypadala mdle. Tento olej dodává pleti nádherný zdravý a šťavnatý pocit a vzhled. Výborný.
Danka
Lehoučký olej, který neucpává póry. Je skvělý, díky němu se lépe nanáší i tónovací balzám. Používám ho i pod jiné make-upy, nebo jen bez make-upu. Pleť sjednotí, uhladí ale nepůsobí těžko.
Katka
Splňuje vše, co popis slibuje. Rozjasňuje, je výživný a vytváří perfektní základ pro následnou aplikaci tónovacího balzámu.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in