Overall rating
5
10 Reviews
Satisfaction
(5)
Barbora
Zkoušela jsem ho přes zimu, kdy mi absolutně postačovala jeho účinnost. Přes léto bych raději sáhla po klasice – krémový deo od Soaphorie. Jinak má velmi příjemnou konzistenci a vůni.
Tímea
Další produkt od Soaphorie který si získal celé mé srdce. Jeden deodorant s uni vůní používáme i já i přítel. Plusem je jemná a lehká konzistence, která se jednoduše vtírá do pokožky. Nejraději si ho dávám hned po sprše. Tehdy nemá smradík žádnou šanci.
Martin
S koupí tohoto dodorantu jsem spokojen. O nepříjemný zápach je postaráno po celý den. Je opravdu delikátní, nedráždí a neštípe. Doporučuji.
M
Velice příjemná konzistence, jednoduchá aplikace a přirozená vůně. Méně je více a malé množství naprosto postačí, díky jeho mléčné textuře se malé množství pěkně rozetře i na větší plochu. Doporučuji protřepat a budou se dít zázraky
Zuzana
S deodorantem jsem velmi spokojena. Jemná nevtíravá vůně se krásně uvolňuje během celého dne. Deodorant má příjemnou řídkou konzistenci, která se krásně vstřebává a nezanechává stopy na oblečení.
Vierka
Deodorant je vynikající. Jednoduše se nanáší, je příjemný a lehký. Protřepu, nanesu na prsty a vmasíruji. Následně voním celý den. Je třeba ho jednou za čas protřepat.
Naty
Skvělý pomocník při pocení. Krásně voní po celý den. Je třeba jej před každým použitím dobře protřepat. Výdrž má super, většinou mi stačí použití jednou za den
Nika
Zas a znovu skvělý deodorant. Vyzkoušela jsem od Vás asi všechny. Tento jsi mě získal svou příjemně lehkou mléčnou konzistencí. Je opravdu velmi praktický. Vůně je úžasná.
Karolina
léta jsem používala vaše krémové deodoranty, byla jsem nadmíru spokojená, doporučovala jsem je všem známým a myslela jsem si že nic lepšího nikdy nikdo nevyrobí, ale vy jste se úplně překonali! ve vaší prodejně mi koncem léta představili tento deo jako novinku tak jsem se rozhodla ho vyzkoušet a byla to láska na první použití :) momentálně mám tedy doma hned dva, tenhle úžasně svěží a druhý ve vůni rose copper, střídám je podle nálady či příležitosti a opět každému tvrdím že nic lepšího neexistuje! :D nevím, jak to děláte, ale děláte to výborně, prosím, nepřestávejte nikdy, zbožňuji vaši kosmetiku a děkuji za úžasné výrobky jakým je i tento deo! :)
Silvia
velmi jemňoučká vůně a neskutečná výdrž! jsem příjemně překvapená a vřele doporučuji :)
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in