Overall rating
5
15 Reviews
Satisfaction
(5)
Klaudia
Výborný , Děkuji
Danka
Výborný účinný deodorant. Používám už asi měsíc, vůně je něco nádherného, nejraději bych se jím pomaznávala celá. Doporučuji
Silvia
ta vůně je dokonalost! jemná, smyslná, úžasná! :)
Nikola
Můj první přírodní antiperspirant ale zatím jsem spokojená.. voní krásně, chrání při menší aktivitě super, má výborné složení a to mi za to stojí.
Tímea
Tento deodorant je sen! Krásná jemná ženská vůně, která se uvolňuje po celý den. Jednoduše protřepu, vytlačím malé množství deodorantu na prst a namažu na pokožku. Nedráždí, neštípe, prostě král deodorantů!
Gabriela
Vyskúšala som viaceré prírodné deodoranty, ale až pri tomto chcem ostať 😊 skvelá konzistencia, ktorá sa vstrebe a nerobí tým pádom mastné škvrny na oblečení, krásna ženská vôňa, a hlavne účinná ochrana, ktorá vôbec nie je samozrejmosťou pri konkurenčných deodorantoch. Aj manžel si veľmi obľúbil pánsku verziu. Naozaj výborný produkt!
Erika
Jsem nadmíru spokojená. Malinky nanést na pokožku přímo po sprše a voňavé pažky jsou zaručeny na celý den. Jeden z nejdeodorantů, co jsem vyzkoušela.
Danka
Jsem překvapená. Tento deodorant je opravdu účinný, krásně voní a balení vydrží věčnost. Malinka množství zcela postačí na celý den. A ta vůně je prostě božská!
Elena
Jemný, nedráždivý, účinný a má výbornou výdrž. Co víc od deodorantu chtít? Za mě ano všemi deseti!!!
Ema
Deodorant je jednoduše fantastický. Má úžasnou konzistenci a účinnost na jedničku s pěti hvězdičkami.
Diana
Fantastický a praktický. Používám na podpaží ale i na nohy. Nikdy mi tak krásně nevoněly boty. Stačí opravdu malé množství vmasírovat do pokožky a hotovo!
Eva
Vynikající. Střídám s krémovými deodoranty a dělám si zálusk i na nový vysouvatelný. Zatím mě žádný nezklamal. U všech zatím platilo méně je více, čili pokud chci aby fungoval jak má stačí malinké množství.
Sandra
Můj první přírodní deodorant a hned dobrá volba. Líbí se mi vůně, výdrž a že nezanechává skvrny na oblečení
Helka
Velmi dobrý deodorant. Miluji i Vaše krémové deodoranty, na které stále nedám dopustit, ale chtěla jsem změnu a nelituji že jsem sáhla po tomto. Je rovněž úžasný, krásná jemná vůně, rychle se vstřebává, nezanechává skvrny na oblečení a pomáhá se zápachem během celého dne. Super
Mariana
Je to jednoznačně nejlepší přírodní deodorant a to jsem si už vyzkoušela opravdu leccos. I z nabídky Soaphorie mi sedl nejvíc. Pot zvládá perfektně, i ve velmi žhavých dnech, nemá příliš výraznou vůni a má příjemnou konzistenci. A můj tip je dokoupit si k němu plnitelnou roll on láhev, mně úplně nevyhovovalo to nanášení prsty a takhle to je o dost rychlejší a praktičtější.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in