Overall rating
5
7 Reviews
Satisfaction
(5)
.
Hotový zázrak na poškozenou kůži. Po použití je pokožka úžasně hebká. Tento balzámeček pokožku zklidní a ulevuje od svědění a pnutí suché popraskané kůže.
Z.
Balzám má hustší konzistenci, je na můj kus trošku mastný. Nicméně, mastný film se docela dobře vstřebává a po chvilce už zůstává pokožka jen vyživená, měkká a jemná. Bylinková vůně je mi velmi příjemná. Balzám mi zachránil mé suché popraskané ruce. Moje kůže je přecitlivělá na různé saponáty a po umytí nádobí je vždy velmi zničená. S tímto balzámečkem se rychle uklidní a zjemní
Mama.
Skvělý produkt na popraskané suché ruce. Mytí nádobí mi vždy ničí pokožku, bohužel rukavice nesnesu. Vždy po mytí nádobí si namažu ruce tímto krémem, nasadím bavlněné rukavičky a nechám krém dobře vstřebat. Změnilo mi to kůži. Pokožka je měkká, nepraská a nesvědí.
Denisa
Hotový zázrak pro můj atopický ekzém. Vždy po natírání tímto balzámečkem se mi pokožka uklidní. Zklidní svědění a postupně i hojí rozškrábaná ložiska ekzému. Pro mě to je zatím nejlepší krém na uklidnění ekzému, jaký jsem kdy zkoušela. Jsem maximálně spokojená.
.
Super hojivý krém na ranky a podráždění. Krásně voní za bylinkami. Nejlepší je pro zjemnění suché kůže na loktech a patách.
Táňa
Nejlepší lék na suchou popraskanou pokožku.
Lenka
Je super jako výživná a hojivá kúra na suchou a popraskanou, zničenou kůži. Ráda se hrabem v zahradě, přesazuji květiny a podobně. Z toho mám ale úplně zničené ruce. Pravidelné natírání tímto balzámečkem mi pomohlo zlepšit stav pokožky. Kůži mám měkčí, jemnější a popraskaná místa jsou fuč.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in