Dia
Na kudrnaté vlasy je super. Tedy pokud chcete podpořit kadeřavost vlasů, tak jej určitě vyzkoušejte. Šampon zanechává vlasy jemné a hebké, ale nejsou uleželé a splasklé. Oceňuji zero waste provedení.
Tina
Neuměla jsem se dočkat, až mi přijde balíček s tímto tuhoshampem. Když jsem otevřela balík, nesmírně mě potěšil dárek v podobě semínek lučních květin, které už jsem stihla i zasadit. Co se týče šamponu, nesmírně nádherně voní, a to nejen samotný šampon, ale i vlásky po umytí. Co se týče účinků, jsem spokojena. Vlasy si po umytí dlouho drží objem, dobře se rozčesávají a jsou krásně lesklé.
Eva
Mám ho už pár dní odzkoušený. Zatím jsem se svým výběrem spokojena.
.
Mám opravdu zničené vlasy. Během lockdownu jsem je potrápila domácím odbarvováním a skončila jsem se suchou slámou. Známá mi poradila tuhé šampony. Objednala jsem tento a ještě Nutrishamp, také tuhý. Oba jsou vynikající. Při tomto mi vyhovuje krásná vůně, proto ho používám víc. Musím říci, že vlasy jsou jemnější a uhlazenější, ale stále mají i svůj objem. Určitě vidím, že tento šampon dokáže vlasy dobře vyživovat a zregenerovat
Mariana
Je vynikající. Na mé dlouhé vlasy působí velmi výživně a má velmi příjemnou vůni. Líbí se mi větší velikost, déle vydrží.
Anna
Mám odzkoušeno již nespočet tuhých šamponů, ale tenhle je pro mě úplná topka, krásně voní, kadeře jsou lehké a nezanechává na nich povlak; jako některé jiné tuhé šampony. Dlouho vydrží.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in