Celkové hodnocení
5
6 Recenze
Spokojenost
(5)
Dia
Na kudrnaté vlasy je super. Tedy pokud chcete podpořit kadeřavost vlasů, tak jej určitě vyzkoušejte. Šampon zanechává vlasy jemné a hebké, ale nejsou uleželé a splasklé. Oceňuji zero waste provedení.
Tina
Neuměla jsem se dočkat, až mi přijde balíček s tímto tuhoshampem. Když jsem otevřela balík, nesmírně mě potěšil dárek v podobě semínek lučních květin, které už jsem stihla i zasadit. Co se týče šamponu, nesmírně nádherně voní, a to nejen samotný šampon, ale i vlásky po umytí. Co se týče účinků, jsem spokojena. Vlasy si po umytí dlouho drží objem, dobře se rozčesávají a jsou krásně lesklé.
Eva
Mám ho už pár dní odzkoušený. Zatím jsem se svým výběrem spokojena.
.
Mám opravdu zničené vlasy. Během lockdownu jsem je potrápila domácím odbarvováním a skončila jsem se suchou slámou. Známá mi poradila tuhé šampony. Objednala jsem tento a ještě Nutrishamp, také tuhý. Oba jsou vynikající. Při tomto mi vyhovuje krásná vůně, proto ho používám víc. Musím říci, že vlasy jsou jemnější a uhlazenější, ale stále mají i svůj objem. Určitě vidím, že tento šampon dokáže vlasy dobře vyživovat a zregenerovat
Mariana
Je vynikající. Na mé dlouhé vlasy působí velmi výživně a má velmi příjemnou vůni. Líbí se mi větší velikost, déle vydrží.
Anna
Mám odzkoušeno již nespočet tuhých šamponů, ale tenhle je pro mě úplná topka, krásně voní, kadeře jsou lehké a nezanechává na nich povlak; jako některé jiné tuhé šampony. Dlouho vydrží.
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se