FAQ - Recyklační program

faq recyklacny program.jpg

Jak funguje recyklační program? 

Za vrácené plastové či skleněné nádobky, které nám vrátíte, můžete uplatnit slevu z dalšího nákupu. Výška slevy se pohybuje v závislosti na konkrétní typ obal. 

Jaké výhody kromě slevy mi poskytuje recyklační program? 

Při vrácení obalů v celkové výši minimálně 3,50€ si můžete podle skladové dostupnosti odnést nákup v tašce, která je šetrná k přírodě a dostanete ji od nás úplně zadarmo! V případě, že máte zájem o výměnu prázdných obalů za soaphoristickou ekotašku, prosím, kontaktujte nás nejprve emailem, abychom prověřili, zda je taška dostupná na Vámi zvolené prodejně.   Výměna obalů za tašku je možná jen v našich vlastních prodejnách v Bratislavě a Košicích.

Mohu vrátit obaly i v partnerské prodejně? 

Zapojení se do našeho recyklačního programu je dobrovolné a závisí jen na rozhodnutí našich obchodních partnerů, zda se do něj zapojí či ne. V případě, že naše výrobky nakupujete u některého z nich, informujte se, prosím, o možnosti vrácení obalů a uplatnění slevy z nákupu přímo u svého prodejce. 

Které obaly mohu vrátit a jakou slevu za ně získám? 

Do recyklačního programu jsou zařazené následující typy obalů: 

  • OBAL PATENTOVÉ SKLO KELÍMEK - 125ml a 255ml - 10 Kč
  • OBAL SKLO OSTATNÍ VÝROBKY - 5 Kč
  • OBAL PLAST/HLINÍK/BEAUTYPHORIA - všechny objemy - 3 Kč 

Hodnota vrácených obalů a tedy celková suma výsledné slevy může zároveň představovat maximálně 25% hodnoty celého nákupu.

Slevu z recyklačního programu není možné kombinovat s jinými slevami kromě slevy z věrnostního programu Soaphoria. 

Je možné vrátit prázdné obaly na některé z kamenných prodejen? 

Ano, prázdné obaly, které jsou zařazené do našeho recyklačního programu, můžete donést na kteroukoliv z našich prodejen, kde Vám bude automaticky započítána sleva z Vašeho dalšího nákupu podle výše uvedených podmínek. 

Je možné vrátit prázdné obaly poštou? 

Samozřejmě, že ano. Prázdné obaly od spotřebovaných výrobků nám můžete zaslat i poštou na naší doručovací adresu: Kapušianske Kľačany 177, 079 01 Kapušianske Kľačany, Slovensko. V případě, že se rozhodnete vrátit nám obaly doručením na adresu, je to tak možné na vlastní náklady. Moc prosíme, abyste bez ohledu na výběr dopravce, zvolili doručení přímo na adresu bez doporučení a zároveň nás o odeslané zásilce a jejím obsahu - seznamu zaslaných obalů - informovali emailem. Váš email bude sloužit jako evidence vrácených obalů pro započtení nároku na slevu z recyklačního programu, kterou budete moct uplatnit při další objednávce. O postupu uplatnění slevy se taktéž, prosím, informujte emailem. UPOZORNĚNÍ: Dobírkové zásilky nebudou převzaté. Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se