Filtrace

Cena
Značky
Vratný obal výrobku
DOSTUPNOST
KONZISTENCE
VLASTNOSTI A ÚČINKY
TYP VLASŮ / PROBLÉM
Filtr

Henna na vlasy

Zobrazené produkty: 1-4 z 4 položek

HENNA | PŘÍRODNÍ BARVA NA VLASY | REGENERACE A BARVA VLASŮ

Henna – nejšetrnější barva na vlasy přímo z přírody

Henna je rostlina dorůstající výšky 2 až 3 metrů. Jejím tvarem je většinou keř, který se již po staletí, ne-li tisíciletí pěstuje především kvůli podlouhlým listům, které se sbírají a suší. Vzniká z nich jemný zelený prášek velice charakteristické vůně, známý především pro své úžasné účinky.

Takový prášek představuje 100% přírodní barvivo. Neobsahuje absolutně žádné chemické přísady, díky čemuž je henna velmi vhodná i pro citlivou pokožku a jemné vlasy, pro alergiky, při onemocnění kůže a podráždění.

Jak henna prospívá vlasům

Kromě toho, že henna barví vlasy, zdaleka to není to jediné, co jim dokáže poskytnout. Oblíbenou se stala díky svým regeneračním a vyživujícím schopnostem, kterými pomáhá zregenerovat i poškozené vlasy. Také vlasy zpevňuje, posiluje, vyhlazuje. Prospívá také vlasové pokožce, která se díky ní méně mastí, předchází podráždění a zamezuje tvorbě lupů, je efektivní prevencí před tvorbou suchých šupinek a chrání pokožku a vlasy před UV zářením.

Jaké barvy henna nabízí?

Podle charakteristické barvy lístků rozeznáváme tři druhy této rostliny – červenou, bezbarvou a černou hennu. Nejsou to však všechny barvy, kterých můžete barvením vlasů hennou dosáhnout, to ani zdaleka. Henna je přímo ideální k míchání a experimentování s vlastní tvorbou odstínů. Netřeba se obávat míchat hennu také s dalšími aditivy, které příznivě ovlivňují nejen vyživující schopnosti, ale také barevný výsledek jako například ovocné šťávy, odvary a podobně.

Ako sa henna aplikuje

Henna ve formě prášku se jednoduše smíchá s tekutou složkou. Na internetu naleznete spoustu receptů na hennové zábaly. Vyberte si ten pravý pro sebe, přizpůsobte si recepty podle svého typu vlasů nebo požadovaného účinku. Henna se aplikuje ve formě zábalu a pro získání barevného odstínu potřebuje o něco více času než chemická barva na vlasy s obsahem peroxidu. Výsledkem jsou však zářivě lesklé a překrásné, přirozené barevné odstíny a zdravé vlasy, proto to čekání a celý proces rozhodně stojí za to.

Čtěte víceZobrazit méně
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se