Filtrace

Cena
Značky
Vratný obal výrobku
KONZISTENCE
VLASTNOSTI A ÚČINKY
TYP VLASŮ / PROBLÉM
Filtr

Styling a úprava vlasů

Zobrazené produkty: 1-1 z 1 položek

STYLING | ČESÁNÍ | ÚČES

Stylingové přípravky

Stylingové přípravky napomáhají vytvarovat, upravit i zafixovat vlasy do požadovaného účesu. Některé přípravky výrazně zvyšují odolnost účesu před povětrnostními vlivy, jiné zabezpečují potřebnou ochranu před vysokými teplotami, prodlužují trvanlivost účesu, dodávají mokrý či plážový vzhled a pod.

Česání vlasů

Česání patří k naší každodenní rutině, ale není jedno, jak k němu přistupujeme. Právě proto, že vlasy češeme denně, bychom tomuto úkonu měli věnovat patřičnou pozornost. Nesprávné česání vlasů může způsobit řídnutí, oslabení, lámavost a ničení.

Jak správně česat vlasy?

Vlasy bychom měli česat velmi jemně a pozorně. Trhání nebo natahování je velmi ničí. Většina z nás zvykne vlasy rozčesávat od hora. To je nesprávné.

Vlasy se mají česat od konečků a postupně. Nepročesávejme je vcelku, ale po malých kouscích. Tak dochází k šetření vlasu. Kudrnaté vlasy jsou nepoddajné, proto je třeba je česat šetrně s hřebenem s řidšími zoubky.

Vlasy jsou náchylné k hubení hlavně v mokrém stavu, kdy podléhají lámavosti. Umytí by mělo probíhat bez zauzlování, osušení má být jemné a ne příliš dlouhé a česat bychom je měli speciálně přizpůsobeným, řidším hřebenem.Čtěte víceZobrazit méně
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se