Filtrace

Cena
Značky
Vratný obal výrobku
DOSTUPNOST
KONZISTENCE
VLASTNOSTI A ÚČINKY
TYP VLASŮ / PROBLÉM
více... méně
Filtr

Kondicionéry a masky na vlasy

Zobrazené produkty: 1-9 z 23 položek

KONDICIONÉRY NA VLASY | MASKY NA VLASY | TUHÉ KONDICIONÉRY

Masky a kondicionéry na vlasy

K hloubkové výživě vlasů nestačí jen kvalitní šampon. Snažte se pravidelně používat také kondicionér nebo ošetřující masku.

• Kondicionér pomáhá při rozčesávání vlasů a dodává jim lesk a hydrataci.

• Maska na vlasy poskytne vašim vlasům hloubkovou regeneraci a dodá jim potřebnou výživu.

Doporučujeme používat přípravky pro péči o vlasy nejlépe od jedné značky. Jsou totiž navrženy tak, aby se vzájemně doplňovaly a poskytly tu nejlepší možnou péči.

Proč používat kondicionér na vlasy?

Ptáte se, jestli není kondicionér zbytečný a má smysl používat masku na vlasy? Vlasy jsou přece „mrtvé“, tak jak by jim mohla taková péče pomoci? Důvodů, proč po umytí chránit své vlasy vlasovými kondicionéry, je hned několik. Chcete zažít lehké rozčesávání? Kondicionér vlasy uhladí a zároveň zjemní, tudíž se pak snáze rozčesávají a upravují. Elektrizují vám vlasy? Balzámy a kondicionéry na vlasy pomáhají eliminovat i toto nežádoucí poletování vlasů, čímž usnadňují jejich následnou úpravu. Boj proti lupům? Základem je hydratace pokožky hlavy! Právě kondicionéry mají pozitivní účinky na pokožku hlavy a dodají jí potřebnou výživu, zabrání jejímu vysušování a tak tvorbě lupů.

Kondicionér a maska podle typu vlasů

Důležitou roli při výběru správného kondicionéru či masky na vaše vlasy sehrává specifické složení. Každý typ vlasů potřebuje jiný druh ochrany, proto je právě typ vlasů hlavním kritériem při výběru balzámu či kondicionéru na vlasy.

• Kondicionéry a masky na barvené vlasy obsahují látky, které chrání barvu před vyblednutím a dodávají vlasům lesk.

• Balzámy na poškozené vlasy zase dodávají vlasům potřebnou výživu, posílí jejich strukturu a dodají jim objem. Vyberte si také speciální vlasové kondicionéry na dlouhé či krátké vlasy, jemné, suché nebo mastné vlasy ve vaší dm.

• Pro dosažení intenzivního výsledku a regenerace doporučujeme kombinovat péči o vaše vlasy i se speciálními maskami a kúrami, které dodají vašim vlasům potřebnou ochranu před jejich další úpravou.

• V případě, že potřebujete zintenzivnit péči o vaše poškozené vlasy, vyzkoušejte kombinovat kondicionéry spolu s oleji na vlasy, které jednoduše po umytí vlasů rozetřete po vlasovém vláknu.

Čtěte víceZobrazit méně
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se