Filtrace

Cena
Značky
Vratný obal výrobku
DOSTUPNOST
TYP OBALU
VLASTNOSTI A ÚČINKY
PROBLÉMY
Filtr

Tělové krémy a mléka

Zobrazené produkty: 1-9 z 31 položek

PÉČE O TĚLO | TĚLOVÁ MLÉKA | TĚLOVÉ KRÉMY

Kdo by netoužil po krásně hebké, vyživené a hydratované pokožce, která září už na první pohled? Faktorů, které ovlivňují stav naší pokožky je obrovské množství. Od genetiky, stravovacích návyků, přes prostředí, oblečení, které nosíme, až po náš výběr produktů tělové kosmetiky. V dnešním světě už ale zdaleka nestačí jen mýdlo či sprchový gel na zbavení se nečistot. Naše pokožka se vyvíjí společně s námi a přizpůsobuje se podmínkám, ve kterých žijeme. Často může být vystresovaná, chybí její živiny, objeví se podráždění či vyrážka, ekzém... Proto ideální volbou je vhodný a především vědomý výběr tělové péče, která nám pomůže dosáhnout své vysněné, zdravé, hydratované a oslnivě zářivé pokožky celého těla!

Tělová péče z nabídky Soaphoria

V eshopu Soaphoria naleznete bohatou nabídku přírodních produktů pro péči o pokožku celého těla. Vyberte si ze značek Soaphoria, Botanica Slavica, Skin Paradise, nebo vsaďte na ověřenou dermokosmetiku CBD apothecary. Při výběru se řiďte nejen obalem či vůní výrobku, ale také jeho složením a svoji volbu přizpůsobte potřebám své pokožky.

Vyberte si to pravé v některé z kategorií:

- Tělové krémy a mléka

- Tělové balzámy a másla

- Tělové ošetřující oleje

Tělové krémy a mléka

Tělové krémy a mléka představují produkty na bázi obsahu vodní a olejové složky. Jedná se tedy o emulze, známé pod názvem krém. Kdy byste měli sáhnout po tělovém krému či mléce?

Pokud je Vaše pokožka suchá, dehydratovaná, trpí ztrátou elasticity či pocity pnutí, bývá po sprše vysušená nebo podrážděná, zarudlá, tvoří se na ní jemné šupinky, tělový krém nebo tělové mléko plné vzácných přírodních ingrediencí je pro ni to pravé.

Proč si vybrat a jak používat tělový krém a mléko

Používejte tělové krémy a mléka vždy po koupeli, na zcela suchou pokožku, nebo kdykoli se vám zažádá. Díky pečlivé formulaci vám na aplikaci postačí opravdu maličké množství produktu, které krouživými pohyby snadno zapracujete do pokožky. Tělové krémy a mléka se díky obsahu vodní složky snadno vstřebávají a nezanechávají pocit mastnoty. Sáhněte po nich tehdy, pokud se toužíte po ošetření pokožky ihned obléknout a věnovat dalším činnostem. Vybírat si můžete také podle konzistence, tělové jogurty představují jemná řidší mlíčka, tělové nektary jsou extra lehké emulze se sprejovým aplikátorem, přičemž tělové many jsou hutnější ao něco výživnější krémy. Všechny tři možnosti se krásně postarají o pokožku celého těla, včetně suchých rukou. Poslouží také jako výživný krém na nohy, krém na ruce, tělový krém a v případě potřeby některé z nich nahradí také jemný pleťový krém.

Čtěte víceZobrazit méně
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se