Celkové hodnocení
5
9 Recenze
Spokojenost
(5)
Emilia
Pro mě příjemné překvapení, mám na těle suchou pokožku, tělová mana mi pomohla, za mě příjemná vůně, možná pro někoho pronikavá. Mně to vyhovuje, že mi za tím voní i oblečení. Podstatné pro mě je, že dostatečně hydratuje moji pokožku. Doporučuji tento produkt.
Erika
Pokožka velmi příjemně voní po použití, velmi dobře se vpíjí po nanesení.
Viki
úžasná vůně, dostatečně velké balení, skvělá konzistence. Na léto možná pro někoho příliš sladké, ale mně osobně vůně vyhovuje :)
Lýdia
Velice výrazná vůně. Voněla celá postel, dokonce i druhý den jsem ji cítila. I konzistence many je vynikající, výborně se roztírá, rychle se vpíjí do pokožky. Pro velmi suchou pokožku zcela postačuje.
L&M
Velké překvapení. Dlouho jsem hledala náhradu za Bodyshop na Slovensku a konečně jsem našla. Ba i lepší! Jsem naprosto nadšená, co se týče konzistence i vůně :)
Nina
S krémem jsem maximálně spokojena. Je vhodný i pro velmi suchou a atopickou pokožku. Kůži příjemně zjemní a vyživí. Super produkt.
Mima
Za mě jednoznačně topka! Krásná slaďoučká vůně se drží na pokožce po celý den. Nepotřebuji ani parfém. Krém se snadno nanáší, rychle se vstřebává a účinně hydratuje.
Julia
Odkdy používám tento krém, moje pokožka se změnila o 100% k lepšímu. Mám suchou kůži, která často po sprše svědí a je podrážděná. Pokud použiji tělovou manu, pokožka je jemná, vláčná a neštípe, nesvědí.
Viki
Miluji tuto vůni a tento krém je jednoznačně nejlepší tělový krém, jaký jsem kdy vyzkoušela.
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se