DŮVODY, PROČ SI VYBRAT SOAPHORIA.CZ

 
nice_picture.jpg

JSME RODINNÁ FIRMA S RODINNÝM PŘÍSTUPEM

Jako rodinnému výrobci nám opravdu záleží na tom, aby byli naši zákazníci vždy spokojeni. Jsme rodinná firma a upřednostňujeme otevřenou komunikaci, přičemž si nesmírně vážíme každé jedné zpětné vazby, prosby či připomínky našich zákazníků. Důkazem je i fakt, že spoustu novinek a užitečných výrobků tvoříme právě na přání!

TVORÍME ČERSTVÉ CERTIFIKOVANÉ LOKÁLNE, ETICKÉ A EKOLOGICKÉ VÝROBKY

Všechny výrobky vlastnoručně vyrábíme přímo v naší dílničce a tak si jejich čerstvostí můžeme být 100% jisti. Klademe také obrovský důraz na udržitelnost, výběr férových fair trade ověřených dodavatelů a nejkvalitnějších přírodních surovin. I díky tomu se nám podařilo získat uznávaný certifikát Green Brands, který oceňuje udržitelné postupy a ekologický přístup celé firmy.

PORADÍME VŽDY OCHOTNĚ, ODBORNĚ A OSOBNĚ

Naše nabídka je dnes již opravdu bohatá a sami dobře víme, že ne vždy je úplně jednoduché vybrat ten správný produkt. Pro všechny, kdo se touží poradit s výběrem, je plně k dispozici přímo naše odbornice na tvorbu receptur a samotných výrobků, Rita.

Tip: Kromě osobního poradenství a cenných rad máme v nabídce také spoustu vzorků!

VYRÁBÍME BEZ KRUTOSTI, NETESTUJEME NA ZVÍŘATECH

Nejen na bezpečnosti našich zákazníků, ale také všech rozkošných němých tvářiček nám nesmírně záleží. Naše výrobky a ani suroviny použité při jejich výrobě nejsou testovány na zvířatech. Jsme hrdí, že naše značka byla schválena mezinárodně uznávaným certifikačním programem Cruelty Free International s názvem Leaping Bunny.

nice_picture.jpg
 

MÁME VRATNÉ OBALY A VÝHODNÝ RECYKLAČNÍ PROGRAM

K balení vlastnoručně vyrobených voňavých specialitek využíváme výhradně recyklované a/nebo recyklovatelné materiály. Každý obal lze zároveň i vrátit! My se postaráme o to, aby našel opětovné využití a zákazníka odměníme slevou z dalšího nákupu.

Tip: Jak upcyklovat obaly a najít jim vlastní využití i doma? Inspiraci nabízíme přímo na našem blogu ;) 

JSME OVĚŘENÝ A OCENĚNÝ UDRŽITELNÝ ESHOP

Naším největším úspěchem jsou bezpochyby tisíce spokojených zákazníků, kteří nám vložili do rukou svoji důvěru. O své zkušenosti se s námi dělí také prostřednictvím recenzí eshopu či jednotlivých výrobků, které usnadňují výběr i dalším zákazníkům. Množství hodnocení a komentářů máme také na nezávislém portálu Heureka, od kterého jsme získali i certifikát Udržitelný eshop.

 

KAMENNÉ OBCHODY SOAPHORIA VÍTAJÍ ZÁKAZNÍKY SE ŠIROKÝM SORTIMENTEM

Sortiment Soaphoria je mnohem dostupnější, než by se mohlo zdát! Vlastní kamenné obchůdky provozujeme v Bratislavě a Košicích. Kromě toho jsou však naše výrobky i součástí nabídky řady příjemných a krásných partnerských obchůdků po celém Slovensku a České republice. V každém z nich jsou zákazníci vítáni s úsměvem, dobrou náladou a ochotou poradit s výběrem ;)

VŠECHNY PRODUKTY JSOU DOSTUPNÉ PRO OSOBNÍ ODBĚR

Naši zákazníci se nemusí spoléhat na aktuální dostupnost produktů v kamenných prodejnách, ani na to, zda je kurýr zastihne doma nebo v práci. Jednoduše si výrobky objednají online a vyzvednou si je tehdy, kdy se jim to hodí. Ať už v kamenném obchůdku Soaphoria nebo na odběrných místech Packeta po celém Slovensku a České republice.

 
nice_picture.jpg

STEJNÉ CENY A ATRAKTIVNÍ VÝHODY MÁME NA ESHOPU I V PRODEJNÍCH

Neděláme rozdíly v cenách produktů nabízených online či vlastních kamenných obchodech. Výjimkou mohou být případy aktuálně probíhajících akcí, ať už online nebo v obchůdku, kdy tak mohou své vytoužené výrobky zákazníci získat ještě výhodněji.

DOPRAVU ZDARMA GARANTUJEME I PRO MENŠÍ NÁKUPY

Na soaphoria.cz je doprava zdarma automaticky uplatněna již při standardním nákupu kosmetiky či drogerie pro jednu domácnost ;) Není tak třeba spojovat svůj nákup se širším okolím, abyste ušetřili na dopravě. Dokonce iv případě výběru osobního odběru v kamenné prodejně k objednávce připočítáváme jen symbolický příplatek za balení a dopravu.

KAŽDÝ NÁKUP JE VÝHODNĚJŠÍ S VĚRNOSTNÍM PROGRAMEM

Naši věrní zákazníci jsou naší rodinou! Možnost získat věrnostní kartu má naprosto každý a to už při prvním nákupu. Všechny další nákupy online či v kamenné prodejně tak budou ještě výhodnější. Bez ohledu na jejich hodnotu či pravidelnost.

Tip: Věrnostní sleva neznamená ztrátu nároku na výhody z recyklačního programu

ODHLASOVANÉ: NEJVOŇAVĚJŠÍ VÝROBKY JSOU I NEJVOŇAVĚJŠÍMI DÁRKY

Dle hlasování zákazníků jsou naše výrobky nejvoňavější přírodní kosmetikou vůbec! Navíc, 10 z 10 Soaphoristů doporučuje výrobky z nabídky Soaphoria darovat i svým blízkým - radost z nádherných originálních přírodních vůní a hýčkajících receptur je totiž nakažlivá ;)

nice_picture.jpg
 
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se