Filtrace

Cena
Značky
DOSTUPNOST
Vratný obal výrobku
VONNÁ KOLEKCE
TYP PEELINGU
VLASTNOSTI A ÚČINKY
Filtr

Tělové peelingy a scruby

Zobrazené produkty: 1-9 z 18 položek

TĚLOVÝ PEELING | TĚLOVÝ SCRUB | EXFOLIACE | OBNOVA A REGENERACE

Exfoliace, tedy peeling, je odstraňování odumřelých buněk z naší pokožky. Pokožka se takových buněk zbavuje také sama, to ale někdy nemusí stačit. Pomozte té své jednoduše obnovit kožní tkáň a dejte jí prostor dýchat. Vyzkoušejte proto čistící tělové peelingy a scruby. Vaše pokožka bude díky nim pevná a oživená. Zároveň z ní odstraníte i hluboce usazené nečistoty.

Tělové peelingy a scruby

Tělové peelingy obsahují drobná peelingová zrníčka, která jemně odstraňují nečistoty a odumřelé části kůže. Doporučujeme je používat pravidelně, ne však každodenně. Pokud máte normální pleť, stačí použít peeling jednou týdně. U citlivé a suché pleti používejte peeling přibližně jednou až dvakrát týdny. Tělový peeling nebo scrub vmasírujte krouživými pohyby do pokožky a následně ji vlažnou vodou opláchněte. Pomozte si houbičkou nebo houbou, pokud se vám žádá, díky ní produkt rovnoměrně rozetřete po povrchu celého těla.

Vybrat si ten pravý tělový peeling se může zdát náročným úkolem, opak je ovšem pravdou. V nabídce Soaphoria rozhodně nešlápnete vedle! Oblíbené jsou přírodní peelingy s aktivním bylinným obsahem. Pokožku díky svému přírodnímu složení účinně vyživí a zregenerují. Pokud si vyberete olejový zíklad peelingu, máte vyhráno! Přírodní oleje totiž pomáhají při kožních onemocněních, jako je ekzém a akné, přičemž také zanechávají pokožku vyživenou a ošetřenou a tak není třeba po koupeli opětovně používat tělové krémy.

Soustřeďte se na své vlastní potřeby

Celulitida a strie jsou strašákem každé ženy. Tělový peeling vám pomůže při jejím předcházení, ale také řešení tohoto problému. Při jemném vmasírování na kůži totiž zlepšuje prokrvení kůže, zlepšuje tok lymfy ve tkáni a zároveň podporuje její elasticitu. Jeho pravidelné aplikování proto pomáhá napnout kůži i zahladit nerovnosti. Doplňte svou péči o speciální přípravky proti celulitidě a výsledkem vám bude hladká, napnutá, vyčištěná a zdravá kůže.

Čtěte víceZobrazit méně
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se