Filtrace

Cena
Značky
Vratný obal výrobku
DOSTUPNOST
TYP PLETI
VLASTNOSTI A ÚČINKY
více... méně
AKTIVNÍ LÁTKY
VĚKOVÁ KATEGORIE
POUŽITÍ
Filtr

Pleťové peelingy

Zobrazené produkty: 1-8 z 8 položek

PLEŤOVÉ PEELINGY | PEELINGY NA PLEŤ | TYPY PLEŤOVÝCH PEELINGŮ A JAK SI VYBRAT

Pro krásu pleti je prvořadé její dokonalé čištění. Čištění pleti a odličování patří ke každodenní rutině v péči o pleť a není to samé, jak si mnoho žen myslí. Opláchnout obličej vlažnou vodou opravdu nestačí, protože tato ani zdaleka pleť nezbauje nečistot, které se na ni vodně i v noci upínají. Každému z těchto kroků je třeba věnovat alespoň několik minut denně, protože jen dokonale ošetřená a vyčištěná pleť může vypadat zdravě, netrpí na pupínky v důsledku ucpání pórů a může lépe vstřebávat pečující krémy a séra.

Pleťový peeling jako skvělý prostředek oživení pleti

Pleťový peeling představuje doplňkový produkt pro péči o pleť, který bychom si měli dopřát alespoň jednou týdně. Můžete si vybrat pleťové peelingy s jemně krémovou, balzámovou či pěnovou konzistencí. Rovněž existují peelingy mechanické a chemické. Peelingy jemnější i drsnější, peelingy s aktivními látkami.... Jak si ale vybrat?

Jak vybrat peeling

V první řadě se soustřeďte na potřeby své pleti. Zvažte její typ, problém i náchylnost k různým reakcím. Volte peelingy s přírodními složkami a obloukem se vyhýbejte agresivním peelingům, které mohou při neodborné aplikaci pleti více uškodit než pomoci, dokonce ji mohou spálit či nenávratně poškodit. Když už znáte svůj typ pleti, na výběr budete mít především mezi mechanickými a tvz. chemickými peeligy.

Mechanické peelingy na obličej obsahují drobné mikročástice. V Soaphorii jako tuto abrazivní složku využíváme především olivovou drť, růžový polynéský písek či jiné jemně mleté přírodní částečky. V žádném případě u nás v peelingu nenajdete mikro plastové částečky!

Díky jemným abrazivům peeling dokonale „obrousí“ pleť, poradí si is hrubší kůží nebo černými tečkami. Na odstranění odumřelých kožních buněk a všech nečistot se doporučuje masáž peelingovým přípravkem minimálně jednou týdně. Výsledkem pravidelného používání je hladká a zářivá pleť. Pravidelným používáním peelingu můžete také předejít zanášení pórů a následné tvorbě vyrážek. I pokožka celého těla vyžaduje peeling – navštivte proto naši sekci tělové kosmetiky – tělový peeling.

Chemické peelingy pracují na principu obsahu kyselin. Nejde ovšem o kyseliny, které by Vaši pleť rozleptaly, nemusíte se obávat! Jemné kosmetické kyselinky ve správných formulacích a koncentracích dokáží s pletí hotové zázraky. Zjemňují a zvláčňují pleť, přičemž ji vyhlazují a sjednocují její barevný tón. Z velké části se podílejí na přirozené obnově a omlazení pleti a přispívají k jejímu zdravému vzhledu. V naší nabídce naleznete také několik výrobků s exfoliačním efektem na principu kyselin, přičemž se jedná o 100% přírodní a naprosto bezpečné výrobky vhodné pro domácí používání.

Čtěte víceZobrazit méně
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se