Filtrace

Cena
Značky
DOSTUPNOST
Vratný obal výrobku
VLASTNOSTI
Filtr

Ekodrogerie

Zobrazené produkty: 1-9 z 47 položek

EKOLOGICKÁ DROGERIE | EKODROGERIE | NETOXICKÉ Úklid


EKOLOGICKÁ DOMÁCNOST

Stoupající množství alergií, přecitlivělost pokožky a větší náchylnost k nemocem jsou v českých domácnostech na běžném pořádku.

Ekologická domácnost představuje výzvu pro všechny, kterým leží na srdci ochrana přírody a kvalitnější život. Taková domácnost je udržitelná, mnohem zdravější a v konečném důsledku znás dělá lepší a zodpovědnější lidi.

Dokonce i malá gesta se počítají a každé z nich má dopad na naše životní prostředí. Ať už se rozhodnete pro recyklovatelný výrobek, používáte přírodní čistící prostředky nebo hledáte způsoby, jak se zbavit plastových výrobků na jedno použití a namísto toho využívat těch, které již doma máte či kupovat opětovně použitelné výrobky šetrné k životnímu prostředí. Každý z nás svým způsobem může přispět k opětovné rovnováze, ekologičtějšímu přístupu a životu a zodpovědnému nakupování či vědomé volbě v každém ohledu.

V naší nabídce naleznete skvělé ekologické výrobky pro péči o celou domácnost - to vše ve jménu ochrany životního prostředí.

CO JE TO EKODROGERIE

Ekodrogerie je šetrná k lidskému zdraví ik planetě. Obsahuje přírodní, biologicky odbouratelné ingredience, žádnou zbytečnou chemii a díky ekologickému balení eliminuje také nadbytečný odpad. Přesvědčte se, že i ekologické prostředky mohou být stejně účinné jako ty konvenční, aniž by zatěžovaly vaše tělo a přírodu. Váš domov tak bude zdravější. Žít ekologicky je opravdu jednoduché.

Věděli jste, že produkt se může označovat za "EKO" jen v případě, že obsahuje pouze přírodní, biologicky odbouratelné látky, které se v přírodě samovolně rozkládají bez nepříznivého vlivu na vodní a půdní mikroorganismy? Takové produkty jsou bezpečné, zdravotně nezávadné a vhodné například i pro citlivé jedince a malé děti. Zároveň je mohou používat také alergici a astmatici, pro které jsou podstatně vhodnější. Při jejich používání nedochází ke znečišťování přírody, jsou vhodné i pro domácí septiky a důležitý je také fakt, že testování bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti eko produktů neprobíhá na zvířatech.

Pod pojmem ekodrogerie naleznete širokou škálu výrobků. Patří sem mimo jiné ekologické prací prášky, gely na přání, eko aviváže, eko mýdla a ekologické čistící prostředky. Ne já však eko jako jak. V našem eshopu si můžete vybrat kvalitní, účinné a odzkoušené eko a bio výrobky, kterými snadno a rychle nahradíte chemikálie a umělé materiály ve vašich domovech těmi přírodními. Produkty pro ekologickou domácnost jako prací gely či pračky, přírodní aviváže, mýdlové ořechy na praní, univerzální čistící prostředky či gel na nádobí. Naše produkty jsou navíc vysoce koncentrované a tak šetří přírodu hned dvakrát – svým složením a také minimálním množstvím, které je potřebné pro jejich účinné používání. Právě ve funkčních a pohodlných výrobcích, kde se design pojí s ohleduplností k přírodě, vidíme udržitelnou budoucnost.

NETOXICKÝ DOMŮ

Pojem netoxická domácnost představuje životní styl zaměřený na zdravé domácí prostředí. Cílem je nahradit chemikálie a jednorázové produkty, které mohou nepříznivě ovlivňovat naše zdraví a vytvářejí zbytečný odpad. Alternativou jsou udržitelné přípravky z přírodních recyklovatelných materiálů, šetrným obsahem a ekologickou výrobou. Netoxická domácnost se zkrátka navrací k přirozenosti a jednoduchosti.

Netoxické praní

I s naším oblečením jsme každý den v nejbližším kontaktu, proto bychom se v něm měli cítit pohodlně – obzvlášť pokud je pod ním velmi citlivá pokožka. Tomu pomohou právě prostředky pro netoxické praní. Jsou vyrobeny ekologicky z přírodních zdrojů, dobře fungují i při nízkých teplotách a zajistí čisté, svěží a voňavé prádlo. Efektivní odstraní nečistoty, aniž by obsahovaly škodlivé chemické látky, zároveň jsou šetrné k prádlu ik pokožce. Prostředky mají jemné, přírodní složení a jsou vhodné i pro praní prádla pro ty nejmenší. Navíc se rozkládají na přirozeně se vyskytující látky a nezatěžují tak životní prostředí.

Netoxické mytí nádobí

V každé domácnosti se neustále točí hromady nádobí, na které se spotřebuje množství prostředků a pomůcek – bez toho to zkrátka nejde. Součástí zdravého a udržitelného životního stylu jsou proto ekologické prostředky na mytí nádobí, které nezatěžují životní prostředí, ani lidský organismus. Tyto produkty jsou snadno odbouratelné a jejich obaly lze recyklovat. Prostředky pro netoxické mytí nádobí jsou navíc šetrné k pokožce rukou, zbytečně ji nevysušují a nedráždí. Přesto však kvalitně čistí, dobře rozpouští mastnotu a poradí si is připáleninami.

Netoxický úklid

Čistící prostředky ovlivňují prostředí našich domácností nejvíc ze všech. Přírodní čistidla berou ohled na zdraví vás i vaší rodiny, šetří planetu a zároveň spolehlivě čistí. Výrobky mají jednoduché, vysoce účinné přírodní složení bez dráždivých chemikálií. Zároveň jsou ekologické, rozložitelné, bio, hypoalergenní, veganské a jejich obaly jsou recyklovatelné. Netoxické úklidové prostředky zahrnují čističe koupelny, kuchyně, odpadů, podlah, oken i univerzální čistící prostředky, včetně jedlé sody.

Netoxické vůně do domácnosti

Přírodní netoxické interiérové vůně dodají vašemu domovu charakteristickou atmosféru a zároveň neškodí vašemu zdraví nežádoucí chemií. Mnoho produktů v této kategorii je vhodných pro vegany a při výběru ingrediencí i postupů výroby je dbano na udržitelnost a životní prostředí.

Netoxické osvěžovače vzduchu obsahují šetrné ingredience v podobě směsí z přírodních olejů a silic. Lehce provoní váš domov a instantně promění každý prostor ve svěží louku nebo květinovou zahradu. Některé osvěžovače navíc obsahují přírodní filtry, které pohlcují pachy a pročistí vzduch v místnosti. Netoxické éterické oleje, tradičně využívané v aromaterapii, lze použít mnoha způsoby – ať už k inhalaci, jako doplněk do koupele nebo jako kosmetický přípravek. Jejich vůně rychle provoní vaši domácnost, obzvlášť v kombinaci s vhodným difuzérem. Rozmanité druhy olejů navíc disponují řadou blahodárných účinků pro tělo i mysl. pomáhají ke klidnějšímu spánku nebo uvolňují mysl. Netoxické vonné svíčky s éterickými oleji dodají to správné hygge kouzlo každému prostoru. Kromě přidané romantiky tyto svíčky zpříjemní i ten nejpochmurnější večer. Obsahují pouze přírodní složky, mají nezávadné složení i knoty a jsou vyráběny s ohledem na zanechání co nejmenší ekologické stopy.

Čtěte víceZobrazit méně
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se