FAQ - Věrnostní karta

faq 10.jpg

Jak mohu získat věrnostní kartu a kolik mě to bude stát?

Věrnostní kartu Soaphoria můžete získat velmi jednoduše a zcela zdarma při online nákupu v minimální hodnotě 1090 Kč. V případě Vašeho zájmu o získání věrnostní karty Vás prosíme, abyste nás ihned v době vytvoření objednávky kontaktovali emailem na info@soaphoria.eu. Uveďte prosím číslo Vaší objednávky, ke které si přejete věrnostní kartu poslat. Kartičku o velikosti kreditní karty v transparentním designu Vám následně rádi přibalíme k Vaší objednávce :) Upozorňujeme však, že očet fyzicky dostupných věrnostních karet je limitován skladovými zásobami. V případě, že na skladě v době Vaší prosby o vydání kartičky nemáme fyzickou kartu k dispozici, namísto jejího přibalení do zásilky Vám bude poskytnut virtuální kód, díky kterému si svou věrnostní slevu můžete rovněž uplatnit při každé další objednávce.

Jaké výhody mi poskytuje věrnostní karta Soaphoria?

Díky věrnostní kartě máte nárok na 5% slevu z Vašeho nákupu. Věrnostní sleva se nevztahuje na první nákup, který podmiňuje získání věrnostní karty. Teprve po fyzickém obdržení kartičky, nebo získání virtuálního věrnostního kódu na základě Vaší první objednávky v hodnotě 1090 Kč, ke které jste o kartu požádali, lze tuto slevu plnohodnotně využívat.

Je platnost věrnostní karty časově limitována?

Platnost věrnostní karty Soaphoria není nijak limitována, od momentu jejího získání si slevu můžete uplatnit při každém Vašem nákupu. Věrnostní slevu nevyužijete jedině při prvním nákupu, od momentu jejího získání je Vám však k dispozici v podstatě navždy :)

Jak si uplatním slevu z věrnostní karty?

V případě nákupu prostřednictvím eshopu stačí zadat číslo fyzické kartičky po "n" do kolonky "Kupon" a sleva 5% se Vám odečte automaticky. Pokud jste místo fyzické karty obdrželi virtuální kód, zadejte na toto místo právě Váš jedinečný kód. Pokud se Vám přesto sleva neodečte, kontaktujte nás, prosím, ještě před dokončením Vaší objednávky prostřednictvím emailu na info@soaphoria.eu.

Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se