Filtrace

Cena
Značky
Filtr

Tělové zábaly a masky, jíly

Zobrazené produkty: 1-9 z 11 položek

TĚLOVÁ MASKA | KOSMETICKÝ JÍL | JAK SI VYBRAT TĚLOVÝ ZÁBAL

Máte pocit, že vaší kůži něco chybí? Dopřejte vaší pokožce kvalitní tělovou masku či zábavu. Masky na tělo už dávno nejsou tabu, vždyť si jen vzpomeňte na svoji poslední návštěvu v lázních. No nebyly ty zábaly skvělé? Dopřejte si je i doma!

Dopřejte si relaxaci a pleti profesionální péči! Maska na tělo dodá potřebnou výživu, díky které bude pokožka krásně jasná a hydratovaná, obnovená a rozzářená. Pokud vaše kůže potřebuje hloubkové čištění, rozjasnit, uklidnit, omladit, zbavit přebytečného mazu, nebo jen hledáte způsob jak zatočit s kosmetickými problémy, ekzémem, psoriázou či porážkou, řešením může být právě kvalitní maska na tělo nebo zábal. Velkou výhodou masek je jejich rychlá účinnost. Během chvíle dokážou udělat s pokožkou zázraky. Pokud si přejete ale dosáhnout dlouhodobého zlepšení stavu, ideální je masky používat pravidelně, klidně je i můžete střídat podle toho, co vaše kůže právě potřebuje.


Tělová maska a zábal pro každý problém a typ pokožky

- Hydratační tělová maska dodá kůži potřebnou dávku vláhy

- Zklidňující zábal se postará o podrážděnou, zarudlou či svědivou kůži

- Zjemňující zábal dodá výživu a zvláční pokožku jak celého těla tak i chodidel či rukou

- Maska na ruce skvěle zregeneruje namáhanou pokožku rukou

Jak vybrat tělovou masku?

Jaký je vás typ pokožky? Vhodně zvolená maska hydratuje a osvěžuje unavenou kůži, hloubkově čistí nečistou až aknózní pokožku a dodává vitamíny všem druhům pokožky. U mastné kůže čistí ucpané a rozšířené póry. Podle toho, co zrovna potřebujete, si můžete vhodnou masku snadno a rychle vyhledat i pomocí filtrace, kterou vám kategorie nabízí, případně si ji můžete právě na míru vymíchat z blahodárných kosmetických jílů.

Jak použít tělovou masku nebo zábal?

Masky a zábaly mají různé způsoby použití, je tedy třeba řídit se pokyny na konkrétním produktu. Pro všechny masky však platí, že by se měly používat 1-2x týdně pro důkladně odlíčenou a čistou pleť. Vhodné je také provést před použitím peeling, maska se pak bude vstřebávat ještě lépe. Po aplikaci masku nechte působit několik minut (dle návodu) a poté ji opláchněte vodou. Při aplikaci masky se vždy vyhněte okolí očí a úst. Ke smytí masky můžete použít navlhčený ručníček nebo kosmetický tampon, pleť však nedrhněte. Po použití masky je pokožka ideálně připravena vstřebávat všechny živiny, proto nezapomeňte na aplikaci výživného krému či séra!

Čtěte víceZobrazit méně
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se