Růžový jíl

195,00 Kč
Celkové hodnocení
5
4 Recenze
Spokojenost
(5)
Luca
Tento jíl je perfektní. Měla jsem zelený od jiné značky a zvykla jsem si na používání jílu místo masky i peelingu. Tenhle je jemňoučký, příjemně (velmi jemně) voní a mé pleti se líbí také :) Zrovna po smytí z obličeje (masky), mám pleť začervenalou, ale za chvíli je to už v pohodě :) Určitě se k němu s radostí ještě vrátím.
oliandra
Tento jíl má velmi pozitivně překvapil... po aplikaci mám krásně hebkou a čistou pokožku, zmizely zarudnutí, nemastí se a je hydratovaná... velmi dobrá věc!!!
Michaela
Jíl jsem použila večer jako masku na obličej po peelingu a po umytí jsem se dívala do zrcadla asi 5 minut s tím, že tak hebkou tvar jsem ještě snad asi neměla. Jediné, co můžu napsat o tomto produktu je to, že je úžasný. První aplikace, na pleti jsem hned viděla rozdíl. Hebká, jemná, hydratovaná, úplná dětská prdelka.
SjuSju
Nad tímto jílem jsem chvíli váhala, ale nelituji, je to dobrý pomocník pro čištění pleti. Používám také jako masku - pečlivě čistí póry na nose, i každodenně jako čistič. Pleť je jemná, zdravá. Vhodný pro citlivou pleť
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se