Pink Clay

Kc195.00
Overall rating
5
4 Reviews
Satisfaction
(5)
Luca
Tento jíl je perfektní. Měla jsem zelený od jiné značky a zvykla jsem si na používání jílu místo masky i peelingu. Tenhle je jemňoučký, příjemně (velmi jemně) voní a mé pleti se líbí také :) Zrovna po smytí z obličeje (masky), mám pleť začervenalou, ale za chvíli je to už v pohodě :) Určitě se k němu s radostí ještě vrátím.
Pink Clay 07/11/2017
oliandra
Tento jíl má velmi pozitivně překvapil... po aplikaci mám krásně hebkou a čistou pokožku, zmizely zarudnutí, nemastí se a je hydratovaná... velmi dobrá věc!!!
Pink Clay 06/14/2017
Michaela
Jíl jsem použila večer jako masku na obličej po peelingu a po umytí jsem se dívala do zrcadla asi 5 minut s tím, že tak hebkou tvar jsem ještě snad asi neměla. Jediné, co můžu napsat o tomto produktu je to, že je úžasný. První aplikace, na pleti jsem hned viděla rozdíl. Hebká, jemná, hydratovaná, úplná dětská prdelka.
Pink Clay 11/16/2017
SjuSju
Nad tímto jílem jsem chvíli váhala, ale nelituji, je to dobrý pomocník pro čištění pleti. Používám také jako masku - pečlivě čistí póry na nose, i každodenně jako čistič. Pleť je jemná, zdravá. Vhodný pro citlivou pleť
Pink Clay 02/26/2017
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in