CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ, NAPSALI O NÁS

CERTIFIKACE A OCENĚNÍ

O kvalitě a účincích našich výrobků se můžete přesvědčit sami a to přímo na vlastní pokožce. O hodnotách, ve které věříme, o našich zásadách, ale i jiných aspektech našich výrobků, které jsou neviditelné, avšak o nic méně důležité, svědčí i mezinárodní certifikáty a výjimečná ocenění, která se nám podařilo získat.

20.4.2024: Heureka ShopRoku: UDRŽITELNÝ E-SHOP

Naše vášeň pro udržitelnost byla oceněna! S pokorou a vděčností přijímáme ocenění za druhé místo v kategorii UDRŽITELNÝ E-SHOP v patnáctém ročníku soutěže Heureka ShopRoku.

Vzdáváme upřímný vděk našim zákazníkům, partnerům a celému týmu Soaphoria, jejichž nekonečná podpora a závazek k principům trvale udržitelného rozvoje jsou základem dosaženého úspěchu. Naše srdce bije za ekologickou a etickou integritu, která je zakořeněna v každém aspektu naší práce. Tento úspěch nám připomíná zodpovědnost, kterou neseme jako e-shop nejen vůči našim zákazníkům, ale také vůči budoucím generacím a naší planetě.

Slibujeme, že budeme nadále usilovat o to, aby každý náš krok byl v souladu s principy udržitelnosti. Budeme pokračovat v našem závazku poskytovat produkty a služby, které jsou šetrné k životnímu prostředí a ke společnosti.nice_picture.jpg

Certifikát LEAPING BUNNY

Už od útlého dětství jsme měli ke zvířátkům velmi blízko. Nikdy bychom nedovolili, aby naše činnosti jakkoli negativně ovlivňovaly bezbranné němé tváře. Už při prvních pokusech o výrobu vůbec prvního mýdélka jsme si proto prověřovali kromě kvality vybraných surovin i skutečnost, jak byly tyto suroviny testovány. Jen tak jsme mohli mít jistotu, že i naše hotové výrobky budou naprosto cruelty-free. O tom, že dodavatele jsme si vybrali a nadále vybíráme zodpovědně, svědčí i skutečnost, že naše výrobky získaly světově uznávaný certifikát Leaping Bunny, který dnes zná snad každý milovník zvířat. Certifikát Leaping Bunny od společnosti Cruelty Free International je zlatým standardním pro výrobky, které nejsou testovány na zvířatech a také neobsahují žádné složky, které by byly na zvířatech testovány. Můžete tak mít jistotu, že výrobky pocházející z naší dílničky testujeme nejen zodpovědně, ale také eticky a zcela bez krutosti.

Certifikát GREEN BRANDS

V posledních letech se zdá, že eticky a ekologicky už snad funguje naprosto každá společnost. Z velké části za toto zdání může právě velmi dobře cílený marketing, v jehož rámci nám společnosti ukazují svou „zelenou špičku ledovce“. Po zapojení kritického myšlení a podrobnějším zkoumání trhu však častokrát zjistíme, jak moc může zdání lhát. I proto vznikla mezinárodní certifikační organizace Green Brands, která podrobně zkoumá nejen šetrná složení či eko obalové materiály produktů, ale také interní procesy společností ukryté před zrakem veřejnosti. Etický původ surovin, zodpovědné využívání zdrojů, ekologické nakládání s odpadními materiály či environmentální dopad fungování společnosti jako takové... Toto vše a ještě tisíc dalších aspektů našeho působení jsme podrobili důkladnému prozkoumání, díky kterému jsme získali uznávaný certifikát a dnes naše výrobky hrdě nesou i logo Green Brands.
nice_picture.jpg
nice_picture.jpg


Ocenění MLADÝ INOVATIVNÍ PODNIKATEL

Od začátku jsme měli jasnou vizi a touhu dělat věci jinak. Naším cílem bylo vybudovat stabilní a úspěšnou značku přírodní a organické kosmetiky, která by obstála i na nesmírně dynamickém a bohatém trhu. Podnikání jsme v té době vnímali jako obrovskou příležitost tvořit a přinášet spotřebitelům na Slovensku, ale iv zahraničí, něco nového a za své prvotní úspěchy jsme si v roce 2015 také zasloužili ocenění v soutěži Mladý inovativní podnikatel. Toto vnímání se za léta našeho působení příliš nezměnilo. Naší vizí a cílem je i dnes nabídnout každému spotřebiteli nevšední, kvalitní, poctivé a zároveň dostupné produkty přírodní kosmetiky, ekologické drogerie či inovativních aromaterapeutických doplňků.

Ocenění PODNIKATELKA ROKU

Historie soaphoristického světa a skvělé komunity úžasných lidí, které spojuje, se začala psát ještě v roce 2013. Právě tehdy jsme na trh uvedli naše první výrobky, které se setkaly s úžasně milou a pozitivní zpětnou vazbou. Ta byla a dosud je tím nejlepším hnacím motorem pro celý soaphoristický tým. A tak, v následujícím roce jsme se už díky odhodlání, vytrvalosti a soustavné a neúnavné práci radovali z účasti v prestižní byznys soutěži Podnikatelka Slovenska. Jak krásným překvapením pro nás bylo získání titulu Začínající podnikatelka roku 2014, si asi dovedete představit :) I po letech jsme za tuto zkušenost nesmírně vděčné. Připomíná nám, proč jsme se do výroby přírodní kosmetiky vůbec pustili, zoceluje naše odhodlání a ruku v ruce s úžasnými ohlasy našich zákazníků nás motivuje k překonávání každé výzvy.
nice_picture.jpg
NAPSALI O NÁS

Na tomto místě Vám přinášíme výběr nezávisle publikovaných článků a rozhovorů, které poodkrývají pomyslnou oponu našeho zákulisí a prozrazují více nejen o tom, jak soaphoristický svět vlastně vznikl, ale také o tom, čemu věříme a co pro nás znamená dělat věci jinak. Přejeme Vám příjemné čtení!

- Sestry Rita a Bianka vlastnoručně vyrábějí přírodní kosmetiku a je lepší, než jakákoli v obchodech

- Příběh Soaphoria: Lásce k bylinkám je přivedla babička, dnes jejich přírodní kosmetiku používají také v Abú Dhabí

- Soaphoria: Voňavý nápad

- Botanica Slavica: přírodní produkty

- Dárek z dovolené je přivedl k vlastnímu biznisu. Ručně vyrábějí slovenskou bio kosmetiku

- Ručně vyrábějí organickou kosmetiku, která je šetrná k přírodě a také k tvému tělu

- O přírodní kosmetice přímo ze Slovenska s týmem Soaphoria

- Značka přírodní kosmetiky, která si získala lidi po celém Slovensku. Spojila tradici a kvalitu

- Sestry se našly ve voňavém světě: Inspiraci? Tu nacházejí všude kolem

- Kosmetická značka z Velkých Kapušian chce oslovit i zahraniční trh

- Mýdla z Velkých Kapušian prodávají až v Palestině

- Začínající podnikatelka roku 2014: Neumím poslouchat. Těší mě, že můžu dělat, co mě baví.

- Sestry za 4 roky vybudovaly kosmetickou firmu s milionovým obratem

Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se