Filtrace

Cena
Značky
Vratný obal výrobku
DOSTUPNOST
KONZISTENCE
VLASTNOSTI A ÚČINKY
TYP VLASŮ / PROBLÉM
Filtr

BIO oleje na vlasy

Zobrazené produkty: 1-8 z 8 položek

OLEJE NA VLASY | VLASOVÉ OLEJE | OLEJE NA VLASOVOU POKOŽKU

Proč používat vlasový olej? Jednoduše proto, že dodá vašim vlasům vše, co potřebují. Posílí je, ochrání, pomůže napravit poškozené vlasy, dodá živiny suchým vlasům bez života a postará se také o vlasovou pokožku.

Kdy byste měli sáhnout po oleji na vlasy?

Ztratili vaše vlasy lesk a jsou bez života? Trápí vás suché a roztřepené konce? Vaše vlasy nadměrně vypadávají, jsou křehké a velmi rychle se ničí? Elektrizují a jsou nezkrotné? Svědí vás pokožka hlavy? Trápí vás ekzém ve vlasové části pokožky hlavy? Chcete podpořit růst vlasů? Je to až neuvěřitelné, ale se všemi těmito problémy mohou pomoci jednoduché bio oleje nebo specializované oleje na vlasy.

Jak často používat oleje na vlasy?

Používání vlasových olejů je stále oblíbenější. Pokud jste je dosud nepoužívali, je ten správný čas začít. Pro dosažení okamžitých výsledků stačí, pokud budete dodržovat několik jednoduchých zásad:

· Před použitím nezapomeňte váš nový olej na vlasy protřepat.

· Olej patří hlavně na konečky, protože právě ty ztrácejí nejrychlejší vlhkost, působí sucho a rychle se lámou.

· Méně je více! Aplikujte si oleje podle doporučeného návodu k použití napsaného na obalu. V případě sprejů se doporučují 1 až 2 stříknutí na vlasy, u olejů v tubičce zase několik kapek, které si nanesete na dlaň a vmasírujete od středu délky vlasů až ke konečkům.

· Nejlepší je nanést oleje do vlasů po umytí a poté už neoplachovat.

· Oleje ve spreji nanášejte na vlasy ze vzdálenosti 20 cm.

Vlasové oleje vyživují a chrání vaše vlasy

O oleje dodávají vašim vlasům potřebnou výživu, ale zároveň je i chrání. Tím, že jsou vlasy pravidelně vyživovány a zásobovány přírodními aktivními látkami, jsou lépe chráněny před nepříznivými vlivy jak při česání a stylingu, tak i během vystavování se UV záření.

Jak používat oleje na vlasovou pokožku

Olej aplikujte přímo na pokožku a kořínky vlasů ideálně několik hodin před jejich mytím. Jemně konečky prstů pokožku promasírujte a nechte působit. Vlasy následně uymte jemným přírodním šamponem, klidně i opakovaně, pokud to olej vyžaduje. Na závěr procedury doporučujeme na pokožku aplikovat oblíbené tonikum.

 

Čtěte víceZobrazit méně
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se