Filtrace

Cena
Značky
Filtr

Kosmetika na problémy pokožky a vlasů

banned3.jpg

AKNÉ, ČERNÉ TEČKY, BÍLÉ TEČKY

Akné, černé a bílé tečky patří mezi dermatologické problémy, které jsou spojené s ucpanými póry pokožky. Způsobuje je nadměrná produkce kožního mazu, hromadění odumřelých kožních buněk a bakteriální infekce. K řešení těchto problémů vyvinula Soaphoria účinné a ryze přírodní produkty se speciálními aktivními látkami.

   OBJEVIT VÝROBKY   

banned3.jpg

EKZÉM, LUPÉNKA, ALERGIE

Do produktů řady Dermacare+ zapracovala Soaphoria dermatology doporučená inovativní a účinná řešení, která jsou určená pro ekzémy, lupénku, atopický ekzém, keratózu pilaris (folikulární keratóza) a alergie. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby efektivně zmírnily symptomy a podpořily zlepšení stavu pokožky.

   OBJEVIT VÝROBKY   

banned3.jpg

VRÁSKY, STÁRNUTÍ, ANTI-AGE

Zralá pleť má tendenci k výskytu a prohlubování vrásek, ztráty elasticity, zhoršení pigmentace a ztráty objemu. Soaphoria nabízí řešení pro obnovu hustoty a vitality pokožky pomocí bio kosmetiky. Kvalitní produkty obsahují účinné látky, které jsou vhodně zvolené přímo pro zralou pleť a zajistí, aby pleť byla jednotná a vypnutá.

   OBJEVIT VÝROBKY   
banned3.jpg

SUCHÁ, DEHYDRATOVANÁ PLEŤ

Suchou, dehydratovanou pleť často trápí pocit napětí, svědění a šupinatost. Tyto problémy vedou ke ztrátě přirozené ochrany kožní bariéry. Pokožka vyžaduje každodenní péči, aby byla neustále hydratovaná. Přírodní kosmetika posiluje obranyschopnost pokožky, zachovává a poskytuje živiny pro zdravý a vitální vzhled. Objevte přírodní řešení od Soaphoria.

   OBJEVIT VÝROBKY   

banned3.jpg

CITLIVÁ, NÁCHYLNÁ A PODRÁŽDENÁ PLEŤ

Citlivá a náchylná pleť okamžitě negativně reaguje na vnější podněty. Mezi nejčastější podněty patří chemické látky, vnější vlivy nebo stres. Projevují se zarudnutím, podrážděním, svěděním a často i vyrážkami. Řešením tohoto diskomfortu pleti jsou receptury Soaphoria, které byly vyvinuty pro okamžitou úlevu, zklidnění a podporu zdravé kožní bariéry.

   OBJEVIT VÝROBKY   

banned3.jpg

SMÍŠENÁ, MASTNÁ, ZNEČIŠTĚNÁ PLEŤ

Mastná pleť s tendencí nadprodukce kožního mazu způsobuje lesklý vzhled a zarudnutí. Smíšená pleť se vyznačuje i suššími místy mimo T-zónu, které mohou způsobit nepříjemný pocit pnutí. Vhodnou péčí se znečištěná pleť šetrně zbaví nadbytečného kožního mazu. Kvalitní kosmetika pleť nevysuší, dodá jí správnou hodnotu pH a po ošetření vynikne její přirozená krása.

   OBJEVIT VÝROBKY   
banned3.jpg

LUPY, SEBOREA (SEBOROICKÁ DERMATITIDA)

Příznakem kožních problémů, mezi které patří seborea (seboroická dermatitida) nebo suchá pokožka hlavy, jsou žluté šupinaté vločky, nebo naopak drobné bílé lupy na pokožce hlavy. Účinnou pomocí jsou vysoce funkční a kvalitní produkty Soaphoria přímo od výrobce. Používání těchto produktů prokazatelně zlepšuje nepříjemné symptomy svědění, pálení či podráždění až do bezpříznakového období.

   OBJEVIT VÝROBKY   

banned3.jpg

VYPADÁVÁNÍ VLASŮ, ŘÍDKÉ VLASY

Trápí vás vypadávání vlasů? Pro zmírnění vypadávání vlasů a plešatosti nabízí Soaphoria speciální šampony, kondicionéry a ošetřující prostředky s vysoce účinnými látkami. Ty podporují posílení vlasových vláken, růst vlasů, zlepšují jejich celkový vzhled a vitalitu.

   OBJEVIT VÝROBKY   

banned3.jpg

SUCHÁ, POPRASKANÁ, HRUBÁ POKOŽKA

Suchá a popraskaná pokožka trpí nedostatkem hydratace a výživy. Často ji trápí nepříjemné příznaky, mezi které patří svědění, podráždění či popraskání a hrubá místa na pokožce. Receptury Soaphoria byly vyvinuty s důrazem na regeneraci, zvláčnění a obnovu pokožky. Produkty po aplikaci poskytují okamžitou úlevu a dlouhodobé zlepšení suché pokožky těla, rukou i nohou.

   OBJEVIT VÝROBKY   
Zobrazené produkty: 1-9 z 175 položek
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se