Filtrace

Cena
Značky
Filtr

Soaphoria přírodní kosmetika

Zobrazené produkty: 1-9 z 399 položek

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA SOAPHORIA

Nezáleží nám jen na tom, co děláme. Důležité je také to, jak to děláme. My v Soaphorii jsme se rozhodli dělat věci jinak a od samého začátku se řídíme filozofií, jejímž základem jsou hodnoty, které vyznáváme a zohledňujeme při každém našem kroku. Jednou ze zásad Soaphorie je, že kosmetika by neměla být testována na zvířatech. Jsme hrdí na to, že naše produkty jsou schváleny mezinárodním programem Leaping Bunny, který potvrzuje dodržování všech standardů kosmetiky bez krutosti i nad rámec legislativních požadavků. Všechny naše kosmetické produkty jsou schváleny společností Cruelty Free International a programem Leaping Bunny, mezinárodním zlatým standardem označujícím výrobky bez krutosti.

K výrobě produktů přistupujeme zodpovědně a s láskou. Šetrně zacházíme s přírodními zdroji a produkty netestujeme na zvířatech. Ve svých produktech používáme téměř 500 rostlinných ingrediencí. Pečlivě vybíráme naše dodavatele ak zákazníkům i zaměstnancům přistupujeme citlivě a s respektem. Veganské a vegetariánské složení naší kosmetiky je tedy přátelské k přírodě i člověku. Příznivé účinky na pokožku potvrzují nezávislé testy. Kosmetika Soaphoria neobsahuje lepek, sulfáty, parabeny, ropné deriváty, silikonové oleje, syntetické vůně, barviva, konzervanty a jiné škodlivé látky. Naleznete u nás kompletní péči o pleť, tělo, vlasy a dokonce i šetrnou dekorativní kosmetiku.

V našich vratných obalech naleznete produkty vyrobené z BIO panenských olejů, 100% přírodních esenciálních olejů, z ovocných a bylinných extraktů, BIO včelích vosků, léčivých solí, BIO přírodních másel a z mnoha dalších přírodních pokladů.

Ve snaze dosáhnout našeho cíle a tedy nabídnout vám unikátní přírodní a organické kosmetické produkty či produkty pro vaši ekologickou domácnost nebo chvíle pohody a relaxu v nejvyšší možné kvalitě tyto výzvy s radostí přijímáme a neustále vyhledáváme nové a nové alternativy, díky nimž společně s vaší pomocí neustále budujeme a zvelebujeme svět Soaphorie.

Čtěte víceZobrazit méně
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se