Celkové hodnocení
5
8 Recenze
Spokojenost
(5)
Terezka
Je to úžasný krém. Hlavně je bez chemie. Vše vyléčí. Tedy z mé zkušenosti kožní problémy ale i při bolesti kloubů. Ničí opary..prostě popis výrobku nelže. Jak těhotná jsem ráda že existuje krém bez chemie skoro na všechno.. děkuji a doufám že io 20 let ho najdu.
Mona
Dávám mu 6 hvězdiček z 5. Používám ho na suchá místa na těle i na pleť místo krému a neumím si ho vynachválit. Spotřebuji a kupuji další :)
Zuzana
Tento balzám je skvělý asi na všechno :) manžel ho používá po sportu nebo na bolavé kříže, já ho používám na unavená chodidla a dětem ho natírám zejména na hruď při nachlazení. Příjemně mentolově voní a má skvělé složení.
Kristína
Na tento zázrak nedáme dopustit... Používáme ho na suchá místa a na popáleniny je to ta nejlepší věc, odzkoušená na popálenině z motorky (po jizvě ani stopy) a na opaření se olejem při vaření. Doporučuji všemi deseti :)
Lucia
Skvělý, voňavý, hydratující :) Všechny tyto univerzální balzámy jsou skvělé :)
_em.ty_
Hustá konzistence ale přesto se snadno roztírá a příjemně voní. Pracuji v cateringu takze můžu pouze doporučit na popáleniny či malé řezné ranky. Všichni kolegové ho milují. TOP!
Joly
Balzám se prakticky osvědčil kromě běžného ošetření těla po koupeli iv případě svědivých vyrážek alergického původu způsobených léky. Působí příjemně chladivě a utišuje svědění. Doporučuji i pro jiné.
Natalia
Balzám má pěknou svěží vůni, je mírně chladivý.
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se