Filtrace

Cena
Značky
Filtr

Holení a depilace

Zobrazené produkty: 1-2 z 2 položek

SPRCHOVÁNÍ | KOUPEL | HOLENÍ | DEPILACE

Sprchování naše každodenní

I pravidelně se opakující rituály jako sprchování si zaslouží naši zvláštní pozornost. Právě proto, že se opakují tak často, je velmi důležité, jaké produkty si vybereme. V žádném případě není třeba tento výběr zanedbat obzvlášť tehdy, pokud vaše pokožka trpí náchylností k podráždění či jinými problémy.

V bohaté nabídce sprchových produktů Soaphoria naleznete:

- Sprchové gely pro citlivou pokožku

- Sprchové gely pro alergiky

- Hravé sprchové pěny

- Sprchový gel pro děti

- Sprchovací mýdla

- Sprchové oleje

A mnoho dalších skvělých produktů pro každodenní očistu těla, které nedráždí pokožku, ale poskytují jí pečující výživu. Všechny produkty Soaphoria představují sprchové oleje, sprchové pěny a sprchové gely bez silikonů, sulfátů, parabenů, ropných derivátů a syntetických parfemací či barviv. Existují speciální sprchové gely pro ženy, pro muže, pro děti i pro různé typy pokožky (normální, suchá, mastná, problematická s výskytem akné, citlivá…). Praktické jsou sprchové gely 2v1, zkombinované se šamponem, vhodné například pro sportovce.

Jak na krásnou a hladkou pokožku bez chloupků

Ke krásné a zářivé pokožce chloupky rozhodně nepatří. Holení a depilace se proto právem řadí k nejčastěji prováděným kosmetickým úpravám vůbec. Krásný pocit hladkých nohou a celého těla je nezaměnitelný. Depilujte své tělo a získejte krásnou hladkou a hebkou pokožku. Depilace je s dnešními moderními přípravky jednoduchá a rychlá.

Depilace vás bezbolestně zbaví chloupků, avšak nevytrhne kořínek. Její výhodou je, že vydrží až 3 dny a celý proces je bezbolestný. Pomocí depilátoru, žiletky a vhodné pěny na holení se jednoduše oholíte, a to za velmi nízké pořizovací náklady.

Depilace a její výhody i nevýhody

Depilace má své plusy i minusy, mezi nejdůležitější plusy patří:

• Bezbolestný proces

• Rychlý účinek

• Dostupnost

Vše, co potřebujete ke slupkové depilaci, je holicí strojek a vhodná pěna na holení. Pokud trpíte podrážděním, nejlépe využijete pěnu na holení, která neštípe a nedráždí pokožku. Je vyrobena z přírodních surovin a efektivně pečuje io tu nejcitlivější pokožku.

Čtěte víceZobrazit méně
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se