Celkové hodnocení
5
8 Recenze
Spokojenost
(5)
Monika
Nedráždí mou citlivou pokožku, vyčistí a drobné částečky působí jako peeling. Navíc má skvělou relaxační vůni.
Lívia
Ach, ta vůně! Maska voní krásně po levanduli a růžích. Je to krásná, uklidňující vůně, kterou cítíte po celou dobu. Maska je velmi příjemná, je vhodná i pro citlivou pleť. Pleť nedráždí ani nevysušuje. Při použití tvář jemně hřeje. Po použití je pleť jako znovuzrozená, jemná, rozzářená, hydratovaná a plná vitamínů. Používám ji jednou týdně.
Bublifuková
Super produkt dva v jednom. Určitě vysouším i další podobné výrobky. Doporučuji.
Lucia
Tato maska je super. Musím říct, že vůně je pro mě příliš výrazná. absolutně žádné zarudnutí... I když cítím svůj obličej jako obvykle přehřátý (ve vytopeném bytě v zimě) při pohledu do zrcadla výrazná změna... Bledá nepodrážděná pokožka... Doporučuji všemi deseti... Je to pecka DĚKUJI SOAPHORIA
Erika
Balzám na citlivou pleť. Jediná maska na citlivou pleť která zároveň čistí a nepálí, nedráždí a neštípe. Toto je prostě must have pro citlivou pleť, která potřebuje sem tam vyčistit.
Vanesa
Další můj oblíbený produkt, pleť krásně čistí, nevysušuje, ta vůně je překrásná, balení vydrží opravdu i několik měsíců při každodenním používání! :) Za tu cenu nic lepšího nenajdete.. Doporučuji všemi deseti :)
Eszter
Maska má příjemnou zdravou vůni, cítit v ní tu čistotu. Po nanesení mě zahřála, jemně štípala ale pak mě to prošlo a krásně mi vyčistila a vypnula pleť. Po masce jsem si nanesla hroznový olej, který je také naprosto super. Oba produkty můžu pouze doporučit :)
Jana
Růžově levandulová vůně této masky je pro mě prudce návyková, jako masku, resp. čistič ji musím používat několikrát týdně :) Po aplikaci je chviličku cítit mírné teplo na pokožce. Ta je po umytí krásně hladká. Ve zkratce: Užívám si ji :)
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se