Overall rating
5
8 Reviews
Satisfaction
(5)
Monika
Nedráždí mou citlivou pokožku, vyčistí a drobné částečky působí jako peeling. Navíc má skvělou relaxační vůni.
Lívia
Ach, ta vůně! Maska voní krásně po levanduli a růžích. Je to krásná, uklidňující vůně, kterou cítíte po celou dobu. Maska je velmi příjemná, je vhodná i pro citlivou pleť. Pleť nedráždí ani nevysušuje. Při použití tvář jemně hřeje. Po použití je pleť jako znovuzrozená, jemná, rozzářená, hydratovaná a plná vitamínů. Používám ji jednou týdně.
Bublifuková
Super produkt dva v jednom. Určitě vysouším i další podobné výrobky. Doporučuji.
Lucia
Tato maska je super. Musím říct, že vůně je pro mě příliš výrazná. absolutně žádné zarudnutí... I když cítím svůj obličej jako obvykle přehřátý (ve vytopeném bytě v zimě) při pohledu do zrcadla výrazná změna... Bledá nepodrážděná pokožka... Doporučuji všemi deseti... Je to pecka DĚKUJI SOAPHORIA
Erika
Balzám na citlivou pleť. Jediná maska na citlivou pleť která zároveň čistí a nepálí, nedráždí a neštípe. Toto je prostě must have pro citlivou pleť, která potřebuje sem tam vyčistit.
Vanesa
Další můj oblíbený produkt, pleť krásně čistí, nevysušuje, ta vůně je překrásná, balení vydrží opravdu i několik měsíců při každodenním používání! :) Za tu cenu nic lepšího nenajdete.. Doporučuji všemi deseti :)
Eszter
Maska má příjemnou zdravou vůni, cítit v ní tu čistotu. Po nanesení mě zahřála, jemně štípala ale pak mě to prošlo a krásně mi vyčistila a vypnula pleť. Po masce jsem si nanesla hroznový olej, který je také naprosto super. Oba produkty můžu pouze doporučit :)
Jana
Růžově levandulová vůně této masky je pro mě prudce návyková, jako masku, resp. čistič ji musím používat několikrát týdně :) Po aplikaci je chviličku cítit mírné teplo na pokožce. Ta je po umytí krásně hladká. Ve zkratce: Užívám si ji :)
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in