Celkové hodnocení
5.3
9 Recenze
Spokojenost
(5.3)
Silvia
Skvělá maska pro hloubkové vyčištění problematické pleti.
Natália
Chillophorii jsem si koupila před dvěma týdny. Používám ji 3-4x do týdne, a to velmi ráda. Vždy se těším, jak si ji dám, protože krásně voní, a ten pocit, když smyji masku a pleť září, je k nezaplacení.
SjuSju
Skvělá vůně, taková fresh, člověk má pocit, že má na pleti to nejlepší, co mu mohla nabídnout příroda. Konzistence ideální, i když si nelze dát z masky nějakou silnější vrstvu. Mám velmi citlivou pleť, ale s touto maskou nemám žádné nepříjemné pocity, ani pálení ani chlazení. Pleť je jemná a maska velmi dlouho vydrží. Dobrá investice pro pěknou pleť i skvělý dárek pro kamarádky.
Andrea
Maska je výborná, nedráždí pleť a hezky čistí.
Táňa
Nejepší maska jakou jsem kdy měla a už jsem toho vyzkoušela hodně. Skvěle vyčistí pleť, nevysušuje a zanechá pleť příjemnou na dotek. Doporučuji skladovat v chladničce, tak déle vydrží.
Milka
Maska by se měla jmenovat Papáá akné! Nemám ani slov, během pár týdnů pravidelného používání moje pleť vypadá neskutečně lépe. Výborně čistí, nedráždí, proměnila moji pleť k nepoznání.
Vanesa
Úúúúžasný produkt za skvělou cenu, balení je fakt nekonečné, vydrží několik měsíců, při každodenním používání mi to vydrželo více než pololetí. Vyzkoušela jsem už i variantu Nutriphoria a oba byly skvělé... Teď čekám na variantu Herbaphoria u tohoto čističe na pleť určitě ještě velmi dlouho.. Nic lepšího jsem neměla a myslím, že nic jiného ani nebudu hledat :)
Diana
maskou jsem velmi spokojená, po každé aplikaci zanechá moji pleť hladkou. Pomáhá při nedokonalostech a akné, se kterým se trápím už dlouho. Po aplikaci sice trošku špetká až svědí na tváři, ale to jako kdyby ji hojila. Vyrážky mizí rychleji. Zpočátku se mi objevovaly nové, ale to maska vytahovala z pleti to škodlivé. Už teď se těším na výsledek po pár měsících. :)
Katarína
Vynikající maska vůbec nedráždí, nevysušuje, osvěží a vyčistí pleť při pravidelném používání.Doporučuji ji!
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se