Dáša
Martina
Trošku jsem se obávala účinku tuhého kondicionéru, protože s těmi, co jsem zkoušela před tímto, jsem neměla moc dobré zkušenosti, ale tento kondicionér je úžasný. Vlasy se po něm snadno rozčesávají, příjemně voní a krásně se lesknou a kondicionér se vůbec utrácí! Určitě doporučuji!
Lenka
vlasy vyživí, po aplikaci se snadno rozčesávají a mně osobně i dlouho vydržel... prostě spokojenost. koupila jsem si ho náhodně k vyzkoušení a zůstala jsem věrná :)
Anka
úžasný kondicionér. Zero waste obal, navíc obsah je parádní.
Žaneta
Zatím můj první tuhý kondicionér a super. Funguje, dlouho vydrží - skoro neubývá, super na cestování, eko balení, bez parfemace. Jediný co je potřeba si zvyknout na aplikování, s tím jsem tročku bojovala, ale to je jen o zvyku. :)
Romana
Výborný, používám při každém umytí. Krásně vyživuje a zjemňuje vlasy, ale nezatěžuje a nedělá je mastnými. Ze začátku jsem si zvykala na aplikaci, ale teď bych už neměnila. Vřele doporučuji vyzkoušet, vaše vlasy vám poděkují
Katarína
Úžasný!! ... vlasy se po něm krásně rozčesávají, jsou jemné, mnohem méně mi elektrizují a ta vůně je něco nádherného :) prostě top :)
Klaudia
Na začátku jsem se obávala, že jak bude kondicioner fungovat. Je úžasný! Vytvoří se jemná mléčná pěna, po opláchnutí se vlasy snadno rozčesávají, nelétají a voní příjemně. Obal je z papíru. Chválím :-)))
Michaela
V první řadě musím vyzvednout ekologické balení produktu. Samotný kondicionér krásně voní, i vlasy po jeho použití velmi pěkně voní, jsou hebké a lesklé, poněkud méně elektrizují a konečky nejsou rozdvojené.
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se