Overall rating
5
4 Reviews
Satisfaction
(5)
Terézia
Tuto čistící pěnu jsem obdržela jako vzorek k objednávce. Bála jsem se ji vyzkoušet, protože jsem na tváři měla suchá místa, která po použití jakéhokoli produktu reagovala pálením a svěděním... zůstala jsem však příjemně překvapená-po použití pleť zůstala hydratovaná, bez pocitu pnutí a štípání. Navíc mi balení této čistící pěny vydrželo 7 měsíců (při každodenním používání!), takže si myslím, že za takovou cenu se to velmi vyplatí:) Odstraní i zbytky make-upu, ai když se mi ji jednou nechtěně podařilo zatřít do oka, nebylo vůbec podrážděné. Používám ji v kombinaci s květinovou vodou a avokádovým olejem a na mém obličeji není po suchých místech ani stopy!:)
Eva
Jsem s ní velmi spokojena
Viera
Spokojená jsem na 100%. Krásně voní, ale co je důležitější, vyčistí pleť bez vysušení. Po čištění moje pleť přímo září a je hebká a jemná. Vynikající čistítko pro zralou a suchou pleť.
Pavla
V životě jsem už vyzkoušela spoustu přípravků na čištění pleti. Často bylo výsledkem zarudnutí, vyrážky a jiné nepříjemné reakce. Čistící pěna od Soaphorie je úžasná a jemná, žádné nežádoucí reakce, konečně jsem našla přípravek jako pro mě. Děkuji.
účinný úžasný vhodný na citlivú pleť voňavý
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in