Terézia
Tuto čistící pěnu jsem obdržela jako vzorek k objednávce. Bála jsem se ji vyzkoušet, protože jsem na tváři měla suchá místa, která po použití jakéhokoli produktu reagovala pálením a svěděním... zůstala jsem však příjemně překvapená-po použití pleť zůstala hydratovaná, bez pocitu pnutí a štípání. Navíc mi balení této čistící pěny vydrželo 7 měsíců (při každodenním používání!), takže si myslím, že za takovou cenu se to velmi vyplatí:) Odstraní i zbytky make-upu, ai když se mi ji jednou nechtěně podařilo zatřít do oka, nebylo vůbec podrážděné. Používám ji v kombinaci s květinovou vodou a avokádovým olejem a na mém obličeji není po suchých místech ani stopy!:)
Viera
Spokojená jsem na 100%. Krásně voní, ale co je důležitější, vyčistí pleť bez vysušení. Po čištění moje pleť přímo září a je hebká a jemná. Vynikající čistítko pro zralou a suchou pleť.
Pavla
V životě jsem už vyzkoušela spoustu přípravků na čištění pleti. Často bylo výsledkem zarudnutí, vyrážky a jiné nepříjemné reakce. Čistící pěna od Soaphorie je úžasná a jemná, žádné nežádoucí reakce, konečně jsem našla přípravek jako pro mě. Děkuji.
účinný úžasný vhodný na citlivú pleť voňavý
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se