Bentonit Clay

Kc125.00
Overall rating
5
5 Reviews
Satisfaction
(5)
Katarína
Tento jíl mi velmi pomohl při mých problémech s mastnou pletí, pleť se upravila, nemastí se mi ani během dne a stačí, když ho používám jen 1-2x týdně.
Marianna
Tento jíl se mi velmi osvěčil. Dokonce pomáhá manželovi při ekzémech, které má na loktech. Jíl smíchám s ricinovým olejem, trochou himálajské soli, vodou a aplikuji na ekzém. Překryji potravinářskou folií, nechám působit ještě 20 minut. olejem, popřípadě i jiným nějakým krémem. Po prvním použití byl viditelný výsledek. Já ho používám jako masku na obličej, dekolt a ramena. Pokožka je mnohem krásnější, čistší a hladší.
Nikola
Jíl používám jako obličejovou masku, mám mastnou pleť a velmi mi pomáhá. Pokožku mám matnou, hladkou a hezky stáhne póry. Míchat s vodou však nedoporučuji. Použijte jogurt, mléko, pleťový olej nebo jablečný ocet.
Julka
velmi dobré účinky
Úžasný
Prášek jsem vyzkoušela na zanícenou pokožku na noze. Udělala jsem pastu s vodou a nanesla. Neuvěřitelně to chladilo, tak jsem pastu rozetřela na celou nohu (od kolene po kotník) a druhou takovou. Pasta krásně chladila, zklidnila mi pokožku a hlavně mi stáhla otok kolem kotníků! Neuvěřitelné, ale úžasné. Moc díky za takový výrobek.
Close
Click for more products.
No produts were found.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in