Celkové hodnocení
5
5 Recenze
Spokojenost
(5)
Katarína
Tento jíl mi velmi pomohl při mých problémech s mastnou pletí, pleť se upravila, nemastí se mi ani během dne a stačí, když ho používám jen 1-2x týdně.
Marianna
Tento jíl se mi velmi osvěčil. Dokonce pomáhá manželovi při ekzémech, které má na loktech. Jíl smíchám s ricinovým olejem, trochou himálajské soli, vodou a aplikuji na ekzém. Překryji potravinářskou folií, nechám působit ještě 20 minut. olejem, popřípadě i jiným nějakým krémem. Po prvním použití byl viditelný výsledek. Já ho používám jako masku na obličej, dekolt a ramena. Pokožka je mnohem krásnější, čistší a hladší.
Nikola
Jíl používám jako obličejovou masku, mám mastnou pleť a velmi mi pomáhá. Pokožku mám matnou, hladkou a hezky stáhne póry. Míchat s vodou však nedoporučuji. Použijte jogurt, mléko, pleťový olej nebo jablečný ocet.
Julka
velmi dobré účinky
Úžasný
Prášek jsem vyzkoušela na zanícenou pokožku na noze. Udělala jsem pastu s vodou a nanesla. Neuvěřitelně to chladilo, tak jsem pastu rozetřela na celou nohu (od kolene po kotník) a druhou takovou. Pasta krásně chladila, zklidnila mi pokožku a hlavně mi stáhla otok kolem kotníků! Neuvěřitelné, ale úžasné. Moc díky za takový výrobek.
Zavřít
Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Navigace

Nastavení

Více detailů
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si účet pokud si chcete uložit oblíbené položky.

Přihlásit se

Vytvořte si účet, pokud si chcete používat seznamy přání.

Přihlásit se